Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén divatos lesz még a...

Idén divatos lesz még a csöves sapi, és a kockás ing?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy csöves sapit,fekete kötött,és ezüst színű fliterrekkel van kirakva,nagyon szép,de nem tudom,hogy fel vehetem-e.Tavasszal vettem egy fekete-fehér kockás inget,nagyon tetszik,jól is áll,alig volt rajtam 1x-2x,szerintetek fel vehetem még az ősszel?Nem szeretek nagyon tucat lenni,szóval ha mondjuk felvenném az inget,más kiegészítőkkel,nadrággal/szoknyával tenném egyedivé:)

16/L


2010. aug. 27. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Biztos divatos lesz, de inkább csak a te korosztályodban. De miért fontos, hogy divat lesz-e még vagy nem? Azt vedd fel, és akkor, amikor jól esik.
2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ha divat,ha nem,akkor is hordani fogom,nem azért vettem meg,hogy a szekrényben álljon,csak kíváncsi voltam,hogy divat-e még,és hogy mennyi ilyennel fogok összefutni majd az utcán,mert az elmúlt hónapokban egyre kevesebbet láttam:)
2010. aug. 27. 21:51
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azt veszel fel, amit akarsz -.- Ami tetszik magadon, stb. Ne azt kérdezgesd, h mi mennyire lesz divatos, mert tökmind1 :D
2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Az inggel még nincs is probléma, de a csövessapi... ízléses ember fel nem veszi, max ha fenyőfát árul a piacon karácsony előtt.
2010. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Divatos lesz, de semmiképp sem egyedi. Ami divatos alapból nem egyedi, hanem tucat.
2010. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
miért te nem magadat minősíted azzal, hogy mást kérdezgetsz h mit vehetsz fel és mit nem? ennyi..
2010. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mondja már meg nekem vki mi az a csöves sapi?XD
2010. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem láttál még csövest, akin ilyen kukás fekete sapka volt, hanyagul a fejére b@szva? na ezaz..
2010. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2010. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő divatos lesz. a csövessapit személy szerint nem kedvelem, de a kockás ingeket nagyon, mostanában be is szereztem kettőt.=)
2010. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!