Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb napszemüveg...

Melyik a legjobb napszemüveg márka szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem ray-ban zöld chromance lencsés van, nagyon megvagyok vele elégedve.

Állítólag a maui jim ami nagyon jó minőség még.

júl. 22. 08:06
1 2
 1/15 anonim válasza:

Az ami az űrhajósoknak is van

A márkáját nem tudom.

Érdeklődj a NASA-nál

júl. 22. 09:13
 2/15 A kérdező kommentje:
jól van, okos voltál, jár a keksz
júl. 22. 10:00
 3/15 anonim válasza:

Köszi.

Örülök hogy segítettem

júl. 22. 10:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem lézeres szemműtétem volt, utána ugye nagyon kell védeni a szemet. Mikor ezt elmondtam az összes optikában az volt a válasz, hogy akkor Maui Jim.
júl. 22. 22:30
 5/15 A kérdező kommentje:
és megvetted végül? megvagy vele elégedve? melyik modell?
júl. 23. 06:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Megvettem és elégedett vagyok vele. Ez már évekkel ezelőtt volt az a modell úgy látom nincs, ez egy aviátor jellegű,hogy oldalról is sokat takarjon. A mostani kínálatból a castles nevű modell hasonló. Idén vettem egy feket e Want-t is
júl. 23. 16:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Szóval Wana-t
júl. 23. 19:22
 8/15 anonim válasza:
0%

Az is jó lehet amibe az atom villanásokat nézték az 50-es 60-as években. A márkáját nem tudom az Amerikai vagy az orosz hadseregnél kell érdeklődni

Régi dokumentum filmekben látszik hogy a megfigyelőkön olyan van. Elég órmótlan, meg nem is divatos de biztos hatékony 100%-ba atombiztos.

Első válaszoló voltam

júl. 23. 23:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem Persolok vannak, meg Polaroidok ha éppen valami olcsóbb cucc kell lezúzni. A Ray Ban nekem gagyi. 30-40-ért nem kopogós műanyagkeretet várnék, hanem acetátot meg a lencsék is gyorsan megkarcolódnak. Sokat szívtam velük. A Maui Jim nekem megint csak nem a kedvencem. Felvenni tengerparton kicsit arra jó, de brutálisan fárasztja a szemet, meg ott is 100 környékén műanyaglencsét meg keretet adni elég gáz szerintem. Az Az más kérdés, hogy 10 éve harmad ennyibe került. Annyiért még oké lett volna.
júl. 25. 20:40
 10/15 A kérdező kommentje:

Én ezt a ray-bant 35ért vettem akciósan, a lencséje nagyon jó, meg a napszemüveg stílusa is. Viszont, tényleg irritáló, hogy kb már karcosan jött a fényes műanyag keret :D

Nekem kinézetre nem tetszenek a persolok annyira, de hallottam, hogy nagyon jók.

Polaroidom volt, annyi pénzért, aki nem akar beruházni rá tényleg a legjobb választás.

Azt kifejtenéd, hogy a maui jim mitől fárasztotta a szemed?

júl. 26. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!