Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb napszemüveg...

Melyik a legjobb napszemüveg márka szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem ray-ban zöld chromance lencsés van, nagyon megvagyok vele elégedve.


Állítólag a maui jim ami nagyon jó minőség még.



2021. júl. 22. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az ami az űrhajósoknak is van

A márkáját nem tudom.

Érdeklődj a NASA-nál

2021. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jól van, okos voltál, jár a keksz
2021. júl. 22. 10:00
 3/15 anonim ***** válasza:

Köszi.

Örülök hogy segítettem

2021. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem lézeres szemműtétem volt, utána ugye nagyon kell védeni a szemet. Mikor ezt elmondtam az összes optikában az volt a válasz, hogy akkor Maui Jim.
2021. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és megvetted végül? megvagy vele elégedve? melyik modell?
2021. júl. 23. 06:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Megvettem és elégedett vagyok vele. Ez már évekkel ezelőtt volt az a modell úgy látom nincs, ez egy aviátor jellegű,hogy oldalról is sokat takarjon. A mostani kínálatból a castles nevű modell hasonló. Idén vettem egy feket e Want-t is
2021. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szóval Wana-t
2021. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az is jó lehet amibe az atom villanásokat nézték az 50-es 60-as években. A márkáját nem tudom az Amerikai vagy az orosz hadseregnél kell érdeklődni

Régi dokumentum filmekben látszik hogy a megfigyelőkön olyan van. Elég órmótlan, meg nem is divatos de biztos hatékony 100%-ba atombiztos.

Első válaszoló voltam

2021. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem Persolok vannak, meg Polaroidok ha éppen valami olcsóbb cucc kell lezúzni. A Ray Ban nekem gagyi. 30-40-ért nem kopogós műanyagkeretet várnék, hanem acetátot meg a lencsék is gyorsan megkarcolódnak. Sokat szívtam velük. A Maui Jim nekem megint csak nem a kedvencem. Felvenni tengerparton kicsit arra jó, de brutálisan fárasztja a szemet, meg ott is 100 környékén műanyaglencsét meg keretet adni elég gáz szerintem. Az Az más kérdés, hogy 10 éve harmad ennyibe került. Annyiért még oké lett volna.
2021. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én ezt a ray-bant 35ért vettem akciósan, a lencséje nagyon jó, meg a napszemüveg stílusa is. Viszont, tényleg irritáló, hogy kb már karcosan jött a fényes műanyag keret :D


Nekem kinézetre nem tetszenek a persolok annyira, de hallottam, hogy nagyon jók.


Polaroidom volt, annyi pénzért, aki nem akar beruházni rá tényleg a legjobb választás.



Azt kifejtenéd, hogy a maui jim mitől fárasztotta a szemed?

2021. júl. 26. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!