Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeptemberi esküvőre mit...

Szeptemberi esküvőre mit vennétek fel?

Figyelt kérdés
Én maxi ruhára gondoltam ami ápol és eltakar mégis csinos. Nem fogok fázni már akkor benne? Vagy ha tudtok más ruhát ajánlani, meghallgatok bármit. Illetve cipő ötleteket is gyűjtök. Magassarkú kilove, nem tudok benne járni.

2021. júl. 23. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

mint vendeg? szerintem szeptemberben meg boven nagyon meleg szokott lenni, ruhaban, konnyu szettben elvan az ember, max estere kell egy kis blezer vagy kardigan.


a maxiruhak keves embernek allnak jol, en pl jobban szeretem az elegans overalokat, egy csinos kozepes sarku szandallal, estere meg hozzaillo blezer.

2021. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeptemberben még bőven kánikula lesz.
2021. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 😊

A maxi ruhák kiknek áll jól? Én elég magas vagyok de előtte úgyis próbálgatok.

2021. júl. 23. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha magas vagy, akkor jol allhat:)
2021. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én maxiban voltam, de... hát, igen, napközben belesültem, hiába volt halvány színű, viszont estére meg már kellett - és egy blézer is -, mert szabadtéren tartották a vacsorát meg a táncot.
2021. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne műszálas ruhát vegyél fel, mert abba beleizzad az ember. Én kékes szürke ruhát vennék fel, és fekete táskát és cipőt. Persze hosszú ujjú ruhát, de ha rövid ujjút veszel, legyen hozzá valami kis boleró.

[link]


[link]

2021. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!