Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok és felszeretnék...

Fiú vagyok és felszeretnék próbálni egy női bodyt. Kispesti skálában lévő boltban lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Direkt nem egy nagy bevásárló központ márkás boltjába megyek mert nem akarom nagy dobra verni. A tanga izgat ha bevág, és most egy új ruhadarabot szeretnék kipróbálni.

2021. júl. 24. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg senkit nem fog erdekelni mit viszel be magaddal az oltozobe.Bershkaba pl vegkepp leszarjak.De ha nagyon nem akarod hogy lassak akkor rejtsd el ket masik ruha koze mikor mesz be.A kispesti skálát nem igazan ismerem de nem hiszem hogy arulnak bodyt.Nincs mit szégyellni<3
2021. júl. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Az interneten rengeteg helyről tudol rendelni magadnak.

Olyan bodyt veszel amilyet akarsz, én 90 százalékban mindent rendelek magamnak, mert nincs időm vásárolni.

2021. júl. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj a h&m webshoprol. Olcsón van, felprobalod és ha nem akarod megtartani, vissza tudod küldeni, pénzt visszakapod.
2021. júl. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom milyen fajta tetszik, én utóljára a lidlben találtam jó minőségű bodyt. A méret az tipp, de vissza lehet vinni, ha nem jön be.

Igazából senki nem nézte.

2021. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ott lehet e kapni, fogalmam sincs.

Én ebayen vettem magamnak tangás női bodyt. Én is szeretem a tangát is, meg a bodykat is. :)


Te milyen tangákat hordasz? Nőit vagy férfit? Hol szoktad venni őket?

2021. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam a westendben Tallyba nagyon jok vannak ha gondolod nezd meg;)
2021. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!