Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi a fontosabb...

Szerintetek mi a fontosabb egy pasi vonzerejét illetően: a teste (értsd: ki van-e gyúrva), vagy a stílusa (értsd: hogyan öltözködik)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a teste, legyen apateste. Es ugyanakkor a stilua, polo mackonadrag :)
2021. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
A stílus. A jó test elmúlik, a jó stílus nem.
2021. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő fontos
2021. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
A kisugarzas, picit elvontabb a stilus meg testnel. Lehet rajtad a legmenobb szerko, ha egy onbizalomhianyos vadoc, bus lofasz vagy es te is erzed, hogy aminek kinezel, az nem te vagy.
2021. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha mindenképp választani kell, akkor inkább stílus. De én személy szerint nem bélyegzem meg eszerint, vagy a testük alapján a férfiakat,inkább az alaphigiéniát tartom fontosnak .
2021. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

A humora.

Az öltözködés: nem a ruha teszi az embert.

Ha ki van gyúrva: testképzavar, minden 2. gondolata ekörül fog forogni és egy csomó időt is elcsesz vele.

2021. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a teste (de nem kell, hogy kigyúrt legyen), mert ha valaki jól néz ki, azon kb. bármi jól áll. Azért ne koszos, szakadt, elhasznált ruhákba járjon, de engem egyáltalán nem zavar, ha valakinek nincs egyedi stílusa és mondjuk csak sima farmert vesz fel egy egyszerű pólóval.
2021. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
A belső tulajdonságai, mert a kigyúrt test átmeneti, a stílus is változik a korral.
2021. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Stílus
2021. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!