Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől függ, hogy egy lány...

Mitől függ, hogy egy lány kipakol mindent vagy inkább sportosan öltözködik?

Figyelt kérdés
Tehát a stílus mitől függ, mik befolyásolják?

2021. júl. 30. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
mióta zárja ki egymást a kettő? sportos szerelés is mutathat nagyon sokat
2021. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

#1 szerintem nem így értette... :)

Hanem hogy mitől függ, ki öltözik extra csajosan, vagy kényelmes(eb)ben tolja.


Szerintem függ a gyerekkortól, a társaságtól, hobbi/ munkahely ,néha az anyagiaktól, és attól, mi áll neki jól.

Ez ad önbizalmat valakinek ,kinek ez, kinek az a viselet.

De azért az egyik nem zárja ki a másik stílust.

2021. júl. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől, hova megy, milyen idő van, milyen kedve van, én is van hogy oversize pólót veszek fel és van hogy kifejezetten dekoltált felsőt mert ahhoz van kedvem.

A sportos amúgy nem zárja ki a kipakolást, edzőruhából is van popsivillantós rövidnaci és mélyen dekoltált trikó.

2021. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Arra gondolsz, hogy valaki slamposan/normálisan-csinosan/instapcsakent öltözködik?


Hát jó kérdés. Szerintem kizárólag egyéntől függ. De nem olyan értelemben, hogy neveltetestől/környezettől.


Pl ott van nővérem. Ugyan az a hatterunk. Ő slamposan öltözik, a világért nem venne fel normális ruhát. Én meg pont az ellenkezője. Ki nem pakolom amim van, mert párszor már ért zaklatás. Igaz akkor se magamutogato ruhában voltam, meg nem is ettől függ. Úgyhogy arra kínosan ugyelek, hogy ne legyen kint semmim.


Egyik nagymamám hiába mondogatja, hogy lakás felújítás - lomtalanítás - ő naponta 2x fürdik stb. Ugyan úgy gyűjtöget, nem tisztalkodik rendszeresen stb. Nála ez mentális defekt elsősorban.


Volt osztálytarsaim/kollégáim is inkabb a normál-csinos kategóriát erősítik. Vegyes hatterűek. Volt aki jobb körülmények közt élt mások kicsit rosszabb helyzetben voltak.


A nagy magamutogatás is inkabb a mai világ mentális defektje. Sokan megakarjak lovagolni az ista influenszer-modell lovat.

2021. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utso, a novered miket hord, hogy slampos?
2021. júl. 31. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy árufeltöltő-e vagy pedig atléta.
2021. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!