Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Casio...

Mi a véleményetek a Casio órákról?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy megfelelő minőség, de szerintetek kellően stílusos? Mennyire van "olcsó cucc" imidzse? Elsősorban nem a digitálisakra, meg a G-Shockokra, hanem az elegánsabb megjelenésű termékeikre gondolok, mint ez:

[link]



2021. júl. 31. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele különösebb gond. Nekem azért nem kellene, mert nem acél tokos.
2021. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ember, komolyan egy olyan kérdéshez írod, hogy Rolexet kell venni, ahol egy 15 ezres Casio-ról beszélünk? Aki egy ilyenen gondolkodik általában a büdös életben nem tud megengedni magának egy luxusórát. Meg amúgy egyébként is, a Rolex és az AP egészen más liga.
2021. júl. 31. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:

azt kérdezted, mi a véleményünk. elmondtam, hogy tömegóra, és nem is néz ki jól 😀


de köszi, a motiváció löketet

2021. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy a hozzászólásod releváns lenne a kérdésben, mert józan ésszel alkalmasint be lehet látni, hogy az emlegetett márkák nem a Casio alternatívái, de motiválódj csak.
2021. júl. 31. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenem van fekete háttérrel és nagyon bevált. Annyi, hogy a szíj középső fém részén nagyon látszanak a karc nyomok, mivel elég fényes acél. Ha most venni akarnék szerintem erre esne a választásom most is. Tetszik, hogy nincsnek rajta számok. 5 éve használom a gyári elemmel.
2021. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, nekem egy ilyenem van:

[link]

2021. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ár-érték arányban eléggé jók. Rozsdamentes tok, ásványüveg, jól foszforeszkáló mutatók, pontos és viszonylag ütésálló szerkezet. A csatja is teljesen jó, megbízható. És ezt megkapod 15 ezer forint körül. Nyugodtan vedd meg, ha tetszik.
2021. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olcsó, de jól használható, tartós órák. Nem ezzel fogsz senkit elkápráztatni, hogy milyen sok pénzed van, hogy ilyen órával jársz. Megbízhatóan mutatják az időt és ennyi. Ha szereted a hagyományos órákat, arra teljesen jó és nem is kerül egy vagyonba. Nekem egy Titán tokos Casiom van, 12 éve. Teljesen megbízható, ez alatt egyszer kellett benne elemet cserélni. Én szeretem, de nem másoknak mutogatni vettem, hanem magamnak.
2021. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezekről a filléres futtatott réz tokos Casiokról süt az olcsóság. Nem sokkal drágábban van már Edifice az legalább acéltokos. Oké kicsit sportosabb megjelenésű de valamit valamiért.
2021. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!