Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlátszódhat az egészségügyi...

Átlátszódhat az egészségügyi betét a nadrágon?

Figyelt kérdés

Szóval holnap vendégségbe kell mennem, és megvan a menszszem. Csak itthonra szoktam betétet használni, ha valahova megyek akkor tampon, de most elfogyott itthon (és faluban vasárnap nincs bolt) így holnap kénytelen leszek betéttel menni.

Szóval: Melyek azok a nadrágok amiken átlátszódhat, hogy azokat kerüljem? Ti le szoktátok ellenőrizni, hogy átlátszódik-e? Ha Előfordult már, vagy láttátok már valakinek, vagy látszódott, mennyire volt vészes/feltűnő?

Szoknyát nem szeretnék venni, csak nadrág jöhet szóba. Mit vegyek fel?



2021. júl. 31. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Inkább a bugyid vonala látszhat át, hiszen betéthez nyilván nem tangát fogsz felvenni. Amúgy próbáld fel a szóba jövő nadrágokat, és nézd meg a tükörben hátulról, hogy milyen. (Esetleg anyukádtól is megkérdezheted, hogy látszik-e.)
2021. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

általában a farmerokon vagy a hasonlóan erősebb anyagokon nem szokott átlátszódni.

én máson max akkor vettem észre, amikor még gimiben az öltözőben megkérdeztük egymástól, hogy látszódik-e. volt amikor igen, de szerintem csak azért mert tudtuk hogy hol mit keressünk.

én gyakran szoktam betétet hordani, szinte sosem látszódik, talán csak egy rövid és egy hosszú nadrágom van amit nem szoktam olyankor felvenni. Nézd meg tükörben, kicsit dőlj előre, hogy ha megfeszül akkor mennyire látszódik.

2021. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A nadrágon át sem látszik a betét, így nem kell vele foglalkozni. És nem attól nő egy nő, hogy szoknyát hord. -.-
2021. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Állapícsátokmeg keress már más szórakozást magadnak! Valami értelmes hobbit, vagy bármit. Tanulj nyelvet, hangszeren játszani, sportolj, mert ennek nem lesz jó vége. Ennyire nem lehet unatkozni. Ez beteges.

A kérdésre válaszolva pedig, én még soha nem láttam hogy bárkinek átlátszódott volna. Még a tornanadrágban sem. Úgyhogy nyugi, nem lesz semmi baj, de lecsekkolhatod a tükörben.

2021. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Legfeljebb a cicanadrágon látszódhat át, de gondolom, abban meg nem mennél emberek közé. Farmerbon vagy szövetnadrágon nem látszik át egyáltalán.
2021. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
megoldás a szoknya. én folyamatosan szoknyába járok mióta munkába álltam mert ott kötelező ez a viselet persze harival. mindig betétezek. nos a szoknyán nem látszik át mivel ápol és eltakar a hari meg helyén tartja igy teljes biztonságba vagyok azokon a napokon. igaz h picit kényelmetlen de legalább nem kell félnem h látszik.
2021. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok. itthonra meg cicanacit szoktam felvenni meg alváshoz is mert az is helyén tartja ahogy a hari igaz ez se túl kényelmes viselet ilyenkor de legalább biztonságos szerintem. itthon meg kit érdekel ha kidudorodik a betét... szóval utcára és munkába szoknyát harival itthonra pedig cicanacit hordok.
2021. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!