Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most hogy ilyen hűvös lett,...

Most hogy ilyen hűvös lett, és bármikor eshet az eső, vállalható egy steppelt tavaszi dzseki délutánra?

Figyelt kérdés
Főleg hogy bírom a 30-32 fokokat, most ebben a 17-18 fokban fázok. [link] lenne a dzseki kb. 19/l

2021. aug. 5. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg olyan hideg van és fázol akkor vegyél fel bármit amiben nem fázol.

itt pesten szerintem hülyének néznének egy ilyenben de itt bőven nem hűlt le annyira a levegő és mindenki pólóban (akár rövidnadrágban) mászkál még ha fel is kap egy (jóval vékonyabb) eső/vízhatlan kabátot

lényeg: ha fázol öltözz fel jobban, ne érdekeljen hogy furcsán néznek e

2021. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rózsaszín bőrkabátot szoktam hordani nyáron, vagy ha esti program, akkor akár feketét is felveszek. De mostanában a kedvencem a farmerkabát, szerintem az nyárias, tavaszias darab, főleg, hogy az enyém világos.

A fenti linkelt dzseki inkább őszre való. Esetleg még kardigánt vennék fel, bár nekem már nem a stílusom annyira, ezért nem érzem benne jól magam.

2021. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!