Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjammeg a barátnőmnek,...

Hogy mondjammeg a barátnőmnek,hogy szeretek magassarkút hordani?

Figyelt kérdés

27 éves ffi vagyok.hetero ,de valamiért a női magassarkú szandálok es papucsok nagyon vonzanak. Szeretek bennük lenni,tetszenek.

Semmi más csak magassarkú szandál és papucs.

Több van nekem mint neki.



2021. aug. 7. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha meg akarod őt tartani, akkor sehogy!
2021. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig ez bevált de kicsit unom a titkolozást.
2021. aug. 7. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívem, szeretek magassarkúkat hordani, remélem nem nézel bolondnak?!
2021. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak bátran, valahogy így: "Józsikám, el kell mondanom, hogy szeretek magassarkút hordani".
2021. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tutira azt hiszi,h masik nod van. Ki fog rugni.

Ha meg elhiszi,h te hordod,akkor is kirug.

N

2021. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mióta vagytok együtt és mennyire szeret. Én elmondtam a barátnőmnek, de addigra már kb vagy 9 éve voltunk együtt. Egyszer régen ugyan megtalálta az egyik cipőmet és akkor nagyon ki is volt akadva, akkor lehettünk kb. egy éve együtt. Aztán elfeledkezett róla. De úgy 4 éve már nagyon úgy voltam vele, ezt el kell mondanom neki. Eleget éltünk le már egymás mellett, hogy tudjam, szeret-e vagy sem. Nem volt egyszerű. Mint kiderült, azért tudta. Csak kíváncsi volt, mikor mondom el neki. Azóta megszokta. Tudja, hogy nem akarok ennél többet, nem vagyok meleg és nem akarok nő lenni, csak bejönnek a magassarkúk... Nem vagy vele egyedül, sok ilyen heteró férfi van.
2021. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azert ez elég beteg dolog.
2021. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Szerintem egy kapcsolat nem lehet teljes őszinteség nélkül, de én nem mutatkoznek az utcán magassarkús férfival. Majd ő ezt eldonti. Viszont ha nem mondod el akkor ő egy másik embert szeret és nem téged.

2021. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haverom női ruhákat szeret hordani. Teljesen elfogadom.
2021. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!