Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az About You-nak hogy éri meg...

Az About You-nak hogy éri meg ilyen olcsón, ingyenes kiszállítással és visszaküldéssel árulnia ruhákat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy a termékek árába be le van kalkulálva a szállítási költség.
2021. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem olcsó, sok forgalmazott márkára, amit ismerek, nagyon sokat rátesznek. Pl. hasonlítsd össze a Mango webshopján az árakat az AboutYou-s Mango cuccok áraival.
2021. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ugy hogy egy igen draga webshop.. mashol megkapod ugyanazt olcsobban
2021. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

AboutYou olcsó? Az egyik legdrágább online üzlet, amit említeni tudok :D.


Boltokban gyakran viszont látom az ottani dolgokat. Sőt, van is egykét ruhadarabom. Hogy példát említsek:


AboutYou Ralph Lauren Mokaszin: 43 ezer.

Én 50 EUR-ért (18000 Forint) vettem meg outletben ugyan azt.


AboutYou Ralph Lauren sportcipő: 27 ezer.

Én 40 EUR-ért vettem meg outletben ugyan azt.


AboutYou Lacoste pulóver: 35 ezer (akciósan).

Én 50 EUR-ért vettem meg Bécsben a Van Graafban ugyan azt.


Szóval hidd el nekem, az AboutYou minden, csak nem olcsó :D. Lehet elcsípni jó akciókat, de szinte biztos vagyok benne, hogy egykis keresgéléssel ugyanazokat, vagy hasonló ruhákat, kiegészítőket majdnem féláron meg fogod találni valami más boltban... Akár a márka hivatalos outletjeiben is...


About Youról prémium márkákat biztosan nem rendelnék, csak ha valami űberjó kihagyhatatlan áron vannak... Előtte mindenképp tájékozódj az árakról. Mert lehet meglátsz valamit amire azt hiszed hogy jó mert 50%, aztán kiderül, hogy még úgy is drága :D.

2021. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az about you csak akkor olcsó, ha jó akciót fogsz ki

vettem már ott 35ezres adidas cipőt 16ért (playersroomban is 35 volt), meg converse cipőt 12ért, de alapból nem olcsó

2021. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!