Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zakó + (farmer +) edzőcipő...

Zakó + (farmer +) edzőcipő (nem csak simán sportos) esetleg nyakkendővel súlyosbítva, erről mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Talán sejthető, hogy nekem nem a legjobb. Már a zakó + farmer kombót is meredeknek tartom.
2021. aug. 10. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
Nem érdekel, ki mit vesz fel
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

A zakó - farmer - edzőcipő (normális edzőcipő) nagyon jó szett. Teljesen klasszikus sportosan elegáns viselet. Persze össze lehet úgy is váltogatni, hogy bénán nézzen ki, de ez minden szettnél így van.

A nyakkendő viszont nem illik hozzá.

2021. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy smart casualba belefér bőven a farmer + zakó + edzőcipő.


Bár nyilván nem mindegy hogyan. Lehet jól is, meg szörnyen is. Például öltönyzakót farmerhez felvenni nagyon tré. Sportzakóval semmi gond nincs vele. Edzőcipő alatt meg nem tudom mit értünk pontosan. Ilyen rikító színű holdjáró sport futócipővel gáz. De pl ilyen szövet "teniszcipővel" tök menő.

2021. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, futócipőben szoktam látni az illetőt, akire gondolok, mert fut is. Ehhez jön a zakó, rendes szövetnek tűnt.
2021. aug. 10. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond.
2021. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zakó-farmer-edzőcipő (ha színben harmonizálnak) nagyon jó. A nyakkendőt ehhez felejtsd el.
2021. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#5 Nem rólam van szó, mint talán említettem is több helyen...

2021. aug. 12. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!