Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egyes boltokban milyen...

Az egyes boltokban milyen ruhákat lehet venni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az egyes ruhaboltokban milyen stílusú ruhák kaphatóak? Például newyorker, c&a , ccc , h&m , bershka , zara és a többi. Mi különbözteti meg az egyiket a másiktól. Pl az egyikben inkább elegánsabb ruhák kaphatóak, míg a masikban lazább öltözetek? Csak példa üzleteket írtam, de úgymond mindegyik erdekelne. Tudom egyszerűbb ha bemegyek es megnézem, de gondoltam megkerdezem.

Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 11. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Árban más, hasonló cuccok vannak egyébként,mind fasz fashion bolt.

A new yorker,bershka inkább csak tiniknek való ruhákat árul. A C&A,H&M és Zara boltokban minden korosztály talál magának valót,persze árkategóriában így egy adott üzleten belül is vannak különbségek. Viszont szerintem az utóbbiak közül a C&A árulja a többségében hétköznapi ruhákat.

A CCC az csak cipőket,táskákat,kisebb kiegészítőket árul. Az olcsóbb cipők nagyrésze kb deichmanos-kínais stílus, viszont szebb bőrcipőket is árulnak.

Egyébként az összes boltnak van webshopja, nézd szét ott.

2021. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 Fast fashion*

Uhhh bocsika😂

2021. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: Freudi elírás. :D
2021. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 Óó,ha itt lenne Freud..még mindig úgy röhögök ezen. :D
2021. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!