Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans cipő és Nike zokni...

Vans cipő és Nike zokni párosításról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Fekete Vans MN Atwood és szintén fekete Nike "VALUE NO SHOW" zokni.

2021. aug. 12. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, mert ha egyszínűek, akkor nem annyira feltűnő. Bár ugyanakkor Vans zoknival még jobb lenne. Egyszerű, tiszta párosítás. Kinek hogy. Van, aki egyforma márkához ragaszkodik.
2021. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

istenkáromlás


komolyan van olyan hülye ember aki csak egy márkát vesz fel? vans cipőhőz csakis vans zoknit, gatyát, pólót, alsót?

nagyonb gondod ne legyen az életben

2021. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezen nehogy már görcsölj :D Van, aki csak úgy hajlandó felvenni. Na és akkor mi van?!
2021. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy én vagyok túl tróger de nem szoktam felfigyelni arra, hogy kinek milyen zoknija van. azon meg végképp nem kombinálok agyban hogy vajon miért van egy emberen két (ne adj isten több) márka logója a ruháin egyszerre...
2021. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy két lábon járó reklám tábla. A cipőm nike a tornazsak a hatamon adidas, ezek a cégek meg csatazzanak helyettem hogy melyik a jobb. Nekem csak megtetszett mindkettő
2021. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!