Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felvarrók vannak a...

Milyen felvarrók vannak a battle jacketeden és hol szerezted be őket?

Figyelt kérdés
Ha vannak rajta pinek, azok is érdekelnek. :D

2021. aug. 12. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Egyenlőre amin van azon nincsen túl sok, van egy nagy Darkthrone hátfelvarró a hátán egy pici Tormentoros a vállán egy Mgla a nyakánál egy Burzum az egyik zsebénél és egy Nargarothos a mellkasán

Többnyire koncerteken meg online shopokból szereztem be őket.

Többet nem nagyon szeretnék már rá.

Nekem ez a nagy zenekaros cuccos időszakom elmúlt. Persze még mindig imádom ezeket a zenéket de jobb szeretek érdekesebb szabású fellépő ruhákra hajazó Dark cuccokat hordani mintsem sima zenekaros pólókat.

2021. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 terminator9000 válasza:
35%

Misfits, Twisted Sister, Ozzy osbourne, Korn, GreenDay, Slipknot, Leander Kills, Avenged sevenfold


Neten rendeltem őket de szeretnék majd még Disturbed est meg Marilyn Manson, Queen, Lordi, és Bullet for my valentine osat me azok is közel álnak a szivemhez

2021. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!