Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnek venni uj pizsit.Ez...

Szeretnek venni uj pizsit.Ez a ketto nagyon megtetszett de mivel fiu vagyok nem tudom, hogy reagalnanak itthon.Crossdresser vagyok gondolom ezert jon be annyira.Ti szerintetek aki maskepp latja a dolgokat mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. aug. 17. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első nagyon tetszik. Nem is túl "lányos" szóval lehet fel se tűnne senkinek. Amúgy meg nem nagy dolog, bárki hordhat pizsamát. Szerintem vedd meg :D
2021. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Az első teljes mértékben női. A 2. habár a mintája nem árulkodik, de a szabásán egyértelműen látszódni fog, hogy nőkre van tervezve.
2021. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elson en is gondolkoztam,hogy nem lenne annyira feltuno.Viszont a masodik nagyon tetszik es pont az az alkat vagyok mint a csajszi csak en picit alacsonyabb es vekonyabb.De tudom,hogy nagyon csajszisan neznek ki, en szemely szerint nem bannam hogy csajszisan neznek ki.Szerintem jobban is aludnek a tudattol, hogy ha ugy neznek ki :))) (lehet fura vagyok de en szeretem ha lanyos vagyok egy ''kicsit'').Ha van itt olyan aki szulo az is irhat velemenyt,hogy mit szolna ha fia ilyenbe aludna.
2021. aug. 17. 11:13
 4/14 anonim válasza:
100%
szerintem teljesen oké, a ruhák nincsenek nemhez kötve
2021. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? :)
2021. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18 vagyok :))
2021. aug. 17. 11:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem izgat miben alszik a fiam. Ha úgy döntene, hogy holnaptól szoknyában...hát ha neki úgy jó mit bánom én. Úgyse látja senki. Az már más, hogy utcára/iskolába miben megy.
2021. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként te meleg vagy esetleg transz? (Ha igen akkor érthető ha ezt a pizsit veszed)

Amennyiben hetero vagy kiröhögnélek.

2021. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor rohogj ki legyszives.
2021. aug. 17. 14:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fel venném mind a kettő félét, csak én már nem vagyok 18 éves🤪🤪🤪
2021. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!