Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban lábfájás ellen...

Magassarkúban lábfájás ellen van valami praktika vagy el kell viselni ki hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Van már rengeteg féle zselés meg egyéb típusú talpbetét, tapasz és hasonló, azok sokat tudnak segíteni.
2021. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Kibújsz belőle sokat.
2021. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

1. Valassz megfelelo meretet

2. Tanulj meg benne jarni

2021. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Fekudni kell benne. Nem menni. 😂😂

Mostmar csK oregek hordanak magassarkut.

2021. aug. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4., te hol élsz? Mert itt Budapesten abszolút nem így van, és vidéken sem, amennyire látni szoktam.
2021. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A cipő sem mindegy. Egy 10 centis és/vagy tűsarkú jó eséllyel sosem lesz kényelmes egésznapos viseletre.

Én amúgy a zselés talpbetétekre esküszöm (pl DM-ben lehet kapni Schollt, Baleát is, mindkettő jó, előbbi tartósabb). Illetve arra, hogy alapból legyen kényelmes, párnázott a cipő belső kialakítása, a sarka pedig nem vékony tűsarok és 7-8 cm-nél nem magasabb (a legjobb szerintem az ilyen 5-6 körüli). A hegyesorrú nekem pl kizárt, egésznapos állómunkánál annyira összenyomorgatta az ujjaimat, hogy a falat kapartam tőle.

2021. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!