Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a férfi...

Mi a véleményetek a férfi baseball sapkakrol?

Figyelt kérdés
én kifejezetten szeretem őket, viszont hallottam már olyat, hogy komoly emberen 20 felett már kissé ciki, egyetemista korban még belefér, de utána már csak sportolás közben illendő használni. persze tudom, mindenki azt hord, amit akar, de mi a közvélemény? (26F)
2021. aug. 19. 11:31
 1/6 anonim válasza:
82%
Ha neked tetszik nyugodtan vegyel fel. Ha stilusosan oltozkodsz es ugy gondolod illik hozza egy baseball sapi vedd fel hozza. Nyilvan inghez vagy ha olyan helyre mesz ahol nem illik akkor hanyagold de egyebkent szerintem meno.
2021. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DeMoR ***** válasza:
86%

Szerintem egy igazán kényelmes, jól kinéző és hasznos ruha darab. Ahogy az első is írta, van ahova nem való, de szerencsére ezek az eshetőségek vannak kisebb számban. ;D

Szimplán, ha valaki kicsit túltolja a sznobizmust, akkor nyilván derogálhat felvenni egy sima sapeszt, mert ,,fúj, de proli,,. Vagy nagyon divat majom, aztán ha azt mondják a "nagy trend messiások", nem veszi fel.

2021. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Van egy kollégám. Olyan 30-35 év körüli és napi szinten hordja. Sosem jutott még eszembe róla, hogy ciki, vagy korhatáros lenne.
2021. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Láttam sok középkorú férfin is. Ha összeillik a többi ruha darabbal nem akkor semmi gond nincs vele.
2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Vannak emberek akiknek illik, és van akinek nem. Természetesen nem minden öltözékhez, és nem minden alkalomra hordható.

Nekem egyébként kifejezetten nem tetszik, nem szeretem, ha van hozzám közelálló személyen.

De ha Neked tetszik, vedd fel nyugodtan, ez a Te a stílusod.

2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Favágó kockás inges amerikai apukák viselete 0-24-ben.
2021. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!