Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti vásároltok ilyen...

Csajok ti vásároltok ilyen helyeken mint mayochix, my77, amnesia, rensix, mirage, missq stb.?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekről a márkákról?

Nekem a személyes kedvencem a mayochix es a rensix, viszont azt veszem észre már, hogy az áruk egyre drágább, főleg a mayo, de a minőség nem a legjobb.

A rensixben csalódok mostanában a legtöbbet. Kifakul, kijön a cérna.


2021. aug. 23. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Soha életemben nem hallottam még ezek közül egyikről sem😅
2021. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Eszem ágában sincs ilyen helyeken vásárolni.
2021. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2021. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

szerintem eléggé gagyi ls sokszor közönséges ruhák vannak ezekben.

inkább csak felmárkázott gagyi kínai butikok

2021. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz képest ahogy ezeket beallitjak, nem jók. Vásárolni nem szoktam mert nekem túl gagyi kínais pár darab és nincsen hozzájuk sok kedvem...
2021. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon régen vásároltam egy amnesia vagy mayo chix? üzletben, de valami más volt az adott márka neve, két denevér felsőt, teljesen egyszerűek voltak.

Azóta csak hirdetésben találkoztam velük és sajnos én azonosítom azzal a nő-lánytípussal, akiktől tartok, tudom nem szép dolog az ítélkezés. Mintha a 2000-es évek elején ragadt volna a stílus, Borsodban hordtak akkor ilyeneket.


[link]

2021. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

nem, abazolut nem az en stilusom, tularazott, gagyi, kozonsges, ilyen tipikus kelet-europai stilus.


kb 15 evvel ezelott vasaroltam a mayo chixben, akkor voltam 13-14 eves es akkor iszomnyat ‘menonek’ szamitott, plane nalunk videken. mar akkor is jo draga volt, orultem, ha ki tudtam anyamnal konyorogni, hogy vegyen nekem 1-2 cuccot, a tobbi lany meg jo irigy volt. igy utolag visszagondolva, nem is ertem, 13 evesen mit erzetem, amikor ezekert a ruhakert voltam oda:D mar akkor is benak voltak, dehat 2000es evek..


ma mar tobbre tartok egy sima h&m-et, es meg olcsobb is.

2021. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Gagyi, drága és másokat utánoz

Egyszóval nekem a minek? kategória

2021. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nekem olyan 2 éve mániám ezek a ruhák, mióta megengedhetem magamnak,de mióta egyre több és több van a rózsaszín köd tűnik elfele es egyre inkább rájövök, hogy bizony csak a márkát fizetem meg,minőségről nem nagyon beszélhetünk és a 10ezer forintos mayo felsőt a kínaiban mayo cédula nélkül 5 ezerert megveszem.
2021. aug. 23. 18:04
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha megteheted, akkor inkább olyan ruhát vegyél aminek jó a minősége és jól néz ki, ne ilyeneket
2021. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!