Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jók a H&M edzős ruhái?

Jók a H&M edzős ruhái?

Figyelt kérdés
Minőségre, méretezésre... pl egy sportmelltartó leszorít-e megfelelően, nem szorít vagy nyúlik nagyon, átlátszó-e a leggings, nem olvadnék-e bele pl egy hosszú ujjúba? Ilyenekre gondolok. Csak rendelni tudok, nincs a közelemben boltjuk. Néztem, hogy sokkal jobb árban vannak, mint ahonnan én rendelem, ezért is örülnék, ha valaki megosztaná a tapasztalait. :)

2021. aug. 23. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem igaz, hogy csak egy nadrágom van, de az tökéletes. Nem sülök bele és méretben is az kellett ami álltalában.
2021. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem van nike és h&m sportnadrágom is, a h&m sokkal jobb, nem csúszik le, pöndörödik le a dereka

a sportmelltartóról azért nem tudok annyira véleményt mondani mert az én mellemet bármelyik leszorítja, de kényelmes amúgy nagyon

2021. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!