Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol vannak Goth...

Budapesten hol vannak Goth üzletek?

Figyelt kérdés

Pl. Rockpince


Boltok érdekelnének emberséges áron, nem webshop-ok!


Előre is köszönöm!



2021. aug. 25. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nézz körül a Jajcicában. Nem kifejezetten goth ruhákat árulnak, van mindenféle alternatív cucc, ki lehet fogni különleges darabokat. Egy barátom például ott szerzett igazi bőr mellényt 7ezerért, ami szerintem elég jó ár érte.
2021. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Először vegyük fontolóra, miről is szólt eredetileg a post-punk és az ebből fejlődő gothic mozgalom.

A ‘80-as évek gothjai és punkjai főként turkálókból, adományboltokból szerezték be a ruháikat és az ékszereiket, illetve még otthon kidekorálták őket szegecsekkel, csipkével, necc anyaggal. Hozzáadtak olyan elemeket, amik tényleg őket jellemezték.

Persze, tudom, a mai rohanó világban ezek a tevékenységek számítanak luxusnak.

A Rockpincén kívül én sem tudok másról.

Csak szólok, hogy a H&M-ben újabban már nem csak AC/DC-s és Metallicás, hanem Joy Division-ös póló is van, most láttam. 😂😅 … Bár ennek az a negatív hozadéka, hogy innentől kezdve az is hordani fogja, aki soha a halvány f*ngba’ nem hallgatott meg tőlük egy dalt se. 😰🥶

2021. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!