Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez vajon kamu oldal?

Ez vajon kamu oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ilyen 20l-es Fjallraven Kanken táskát szeretnék, de sajnos Budapesten sehol sem találok.

Erről az oldalról biztonságosan rendelhetek?


[link]


Köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 27. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem létező cím van megadva a cégadatoknál (ha azt annak lehet nevezni). Irreálisak az árak, és nem derül ki igazából semmi, hogy kitől veszel és kinek írhatsz panaszt, ha gond van, mert nincs impresszum.

Tovább rontja a képet, hogy az alábbi scamfigyelő oldal szerint ez a típusú webshop több másik példányban is létezik szintén Kanken táskákkal, és ugyanúgy kamu/átverés. Van, amit meg sem lehet nyitni, mert már a Google blokkolja, hogy félrevezető oldal.


Figyeld a jeleket, és ne vegyél egy olyan oldalról sem, ahol nem derül ki az eladó kiléte, és ahol irreálisak az árak.

2021. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, akkor ezt hanyagolom.

Esetleg tudnál mondani olyan helyet, ahol Budapesten beszerezhetem ezt a táskát?

2021. aug. 27. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az utcát megtaláltam de a házszám nem létezik. amúgy shopify oldal, azt meg előszeretettel használják kamu webshopok. az about us-ban meg sem említik hogy flajjravenre specializálódott shop. gondolom valahonnan kimásolták az egészet. állítólag pár napon belül postáznak ami max akkor lehetséges ha a világ több pontján van raktáruk. én ezt max az amazontól hinném el. ja és az összes our information page úgy van beállítva mint egy shop page, az alján lehet szűrőket beállítani de nincsenek termékek. ilyen rossz munkát egy rendes cég nem végzett volna.


NE add nekik a pénzed!

2021. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

budapesten a westendben biztosan van.

ha jól emlékszem ha a vízeséstől mész a tally weijl felé, ott tudsz venni. Nem rendes boltba kell bemenni hanem amolyan "folyosói" árus. Hogy ott vannak kint a termékek ahol az emberek mászkálnak egy nagyobb placcon. (bocsánat hogy nem pontos helyleírás, csak rémlik, hogy ott szoktam látni amikor bankba/gyógyszertárba megyek)

2021. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ú, dejó holnap megnézem, köszönöm utolsó.

Igen, közben én is rájöttem, hogy kamu. :(

2021. aug. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!