Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol ajánlott normálisan...

Hol ajánlott normálisan kinéző pulcsikat venni, lehetőleg 15ezer/db alatt?

Figyelt kérdés

tudnátok pár boltot ajánlani?


Férfinak kéne



2021. aug. 29. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
H&M
2021. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Alapjában véve mindenkinek más a "normális". A stílust meghatarozhattad volna azért. Menj be az üzletekbe és nézd meg. Sosem értettem miért kell ide olyan kérdéseket feltenni, amik azzal megoldhatoak hogy bemesz egy uzletkozpontba és megnezed. Főleg ha így írod hogy "normális". Hidd el mindenhol kapsz normálisat. Csak nem biztos hogy neked az.

H&M, Gate, New Yorker, Pull&Bear, Takko, Kik, találsz pulcsikat, ahogyan az összes ruhauzletben 🙄

2021. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok

Hozzateszem, meg sem kell mozdulni mert van online shop, vagy legalább online katalógus

2021. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sinsay, gate shop
2021. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na körbenéztem a közeli plázában, hát.. lettek árak rendesen. Ilyen h&m /c&a moslék pulcsik vannak 10 pénzekért, a leggagyibb anyagból, normálisabb pulcsi +20k..


marad az online vásárlás, aboutyou és társaik :D

2021. aug. 29. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Na látod, milyen könnyű volt rajonni hol találsz megfelelőt.
2021. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!