Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálytalálkozóra mennyire...

Osztálytalálkozóra mennyire illik kiöltözni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, egy középkategóriás étteremben lesz tartva. Egyberuha vagy elegánsabb nadrág blúzzal?

Semmiképp sem szeretnék alulöltözött lenni, de túlöltözött sem.


2021. szept. 1. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem szokás nagyon kioltozni, nekem ez a tapasztalatom. Egy visszafogottabb egyberuha szerintem oké lehet.

Én tuti nadrág-blúzt vennék fel amugy, nem vagyok szoknyás. Sőt én talán egy fekete farmert vennék elegánsabb bluzzal, és egy lapostalpu szebb cipővel.

2021. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne estélyit vegyél fel, de ezenkívül szerintem bármit. Mármint egyberuha, elegánsabb nadrág, szoknya, bármit. Lehet egy kicsit elegánsabb ruha, de ne túl elegáns. Inkább visszafogottabb. Szóval ne olyan ruhát vegyél fel, amit például egy esküvőre felvennél.
2021. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy sima buli. Úgy öltözz ki, mint bármelyik piálós estre.
2021. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz, én farmer + elegánsabb blúz kombóba megyek.
2021. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!