Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen típusú rövidnad...

Lányok! Milyen típusú rövidnadrágot szerettek hordani nyáron jó időben az utcán?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


Nem konkrétan a termékre, csak a stílusára gondoltam, hogy farmer, vagy sportos, vagy hosszabb, vagy szoknya jellegű stb.


2021. szept. 2. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A picsanadrágot miért nem raktad be?
2021. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én sem értem. a belinkeltek közül a legrövidebbnek is vagy háromszor olyan hosszú a szára, mint amiket sok fiatalon látni

de tessék:

7. [link]

2021. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, én ezt a fajtát kevesebbszer figyeltem meg, de ha ez a trendi mostanság, akkor értelemszerűen ez is játszik.
2021. szept. 2. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 melyik országban élsz?
2021. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Egyébként itt élek. Mert mindenki csak ezt hordja?
2021. szept. 2. 15:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak a célcsoportot határoztam meg, életkort nem írtam. Ha a tini lányokra értjük a kérdést, akkor igazatok van, de azért a 30-as korosztályban már nem mindenkire igaz ez. Igen, pontatlan volt a kérdés. De kösz a kiegészítést.
2021. szept. 2. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:

páár megjegyzés a linkek szerint:

1 én szeretem az ilyen hosszabb, bővebb nadrágokat

2 max a kertben

3 ilyet bármikor. kényelmes, lezser, de a megfelelő felsővel és cipővel akár elegáns is lehet

4 tudom hogy most ezt divat simán utcán hordani, de én nem vagyok olyan magabiztos hogy sportoláson kívül hordjak ilyet, úgy érzem hogy többet mutat mint a picsagatyák (aki meg meri tenni, neki hajrá, gondom nincs azzal ha más iylet hord)

5 pizsamának, otthoni lustálkodósnak tökéletesek az ilyenek. a boltnál tovább nem hordanám

6 van ilyen ,szoktam hordani.

7 van ilyen ,szoktam hordani.


van egy heg az egyik combomon, ott ahol a legtöbb farmer ami még nem picsagatya véget ér, és amikor mozgok bennük/leülök akokr pont kidörzsöli, szóval én inkább a hosszabb vagy bővebb szárúakat szeretem, azok kevésbé irritálnak. amikor vidéken vagyok vagy nyaralok szoktam majdnem picsagatya hosszúságút is hordani, de azért a fenekem nem szokott kivillanni belőle (budapesten élek amúgy, ott ilyet nem vennék fel a beszólogatások és a tömegközlekedés kényelmetlensége miatt)


23L

2021. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos 99% a tüdőnadrágokat hordja rövidben is, aminek ha leülnek, leguggolnak a hátuk közepén a széle, persze 10 centit elállva.

A 2-es linkje az szupi, nem ér nyakig és még azt is tudja, hogy miért van farmernadrágon övbújtató.

2021. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. és 2. képhez hasonlóakat hordtam idén leggyakrabban.
2021. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!