Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek! Titeket nem...

Lányok, hölgyek! Titeket nem zavar, hogy minden farmer bokorugró, rövid? Hol vehetnék rendes hosszúságú nadrágot?

Figyelt kérdés

Először is sziasztok, aki olvassa!

Már rég bosszant ez a dolog és sajnos a legtöbb utamba eső boltban mindig minden nadrág rövid😔

Igaz nem vagyok egy alacsony lány, mert 170 cm vagyok, így nincsenek is nagy elvárásaim, de egyszerűen fázik a bokám, és idegesít hogy mindig kint van. Emellett pedig már előre tudom hogy egész őszi/téli szezonban huzigálni fogom a nadrágjaimat, mert kilóg a bakancsból, bokacsizmából. Egyébként 2 húgom van, akik mindketten alacsonyabbak nálam, kb 165-166 cm magasságuak, a maguk mèretèben ez náluk is probléma, tehát úgy gondolom nem csak a magasságom miatt, hanem az általános divat/szabasminták miatt van ez a tendencia.

Én a h&m, f&f, orsay, esetenként spiengfield üzletekben szoktam és tudok vásárolni. Általában 36-38-as nadrágokat hordok. Gondolkodom hogy new yorker esetleg mango vagy egyéb üzletekben nézek szét a problèmával.

Titeket nem zavar hogy minden nadrág rövid? Hol vásároltok nem túl rövid szárú farmereket?



2021. szept. 3. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Jóval magasabb vagyok nálad, így átérzem a problémát.

Egyrészt a bonprix oldalán vannak 'magas' méretezésű nadrágok, másrészt a magasnoknek.hu oldalt ajánlom, bár nem éppen olcsó.

2021. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

De, zavar, hasonló magas vagyok én is.

Nyilván márkásabb termékekből van különböző hossz is (pl. Levis), de én 30 ezret nem nagyon szánok egy farmerre.

Legutóbb Svédországban voltam és ott vettem olyan hosszút, amilyet szerettem (Bikbok nevű üzletben) volna, mert itthoni fast fashion helyeken ilyen 10-15ezer környéki áron nem találtam sehol.

2021. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Én mostanában azt vettem észre, hogy a legtöbb nadrág hosszban jó. Mikor iskolás voltam, akkor mindig fel kellett varratni belőlük 10-20 centit, most meg jók rám hosszban is. Igaz én alacsony vagyok, 155 cm.

A bonprixet én is tudom javasolni, de csalóka a méretezés. Van, hogy jó(ez a legritkabb) inkább kicsi vagy 2+szammal nagyobb(en 34-es ruhát hordok).

Neked lehet, hogy jók lennének azok a ruhák.

2021. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Én már annak örülök, ha legalább nincs szétszaggatva mindegyik...
2021. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Próbálj férfi gatyát ami egy kicsit sztreccsesebb. Az csajnak elmegy, meg talán hosszba is jó, bár hapiknál is egyre inkább divat ez az indokolatlan bokavillogtatás.
2021. szept. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon bosszantó tud lenni, sajnos nekem sem áll jól, hogy pont azt a részt vágja ketté úgymond, amitől szép arányos a lábam... Mindig úgy szoktam venni ruhát, hogy a nadrág lábközepének varrását hozzáillesztem a rajtam lévő nadrágéhoz és ha nem ér le bokáig, akkor fel sem próbálom, mert fölösleges. Mondjuk én szoktam találni a legtöbb fast fashion üzletben magamnak (sinsay, h&m, c&a, reserved stb). Ami még működhet, ha tudsz varrni vagy ismersz olyat, aki tud, hogy egy mérettel nagyobbat veszel. A derekát nem nehéz szűkíteni a farmereknek sem, viszont pár centivel hosszabb a szára az eggyel nagyobb méretnek. :)
2021. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

5.

Ezen jót röhögtem. Férfi nadrágot nőknek. Még hogy csajoknál elmegy, aha ők nyugodtan csináljanak bolondot magukból, már úgy sincs sok ötlet hozzá.


Nem tudom kérdező mi a baj ha kint van a bokád, ha esetleg fázik akkor hosszabb zoknival megoldható.

Mellesleg nekem tetszik ha kint van a bokám.

F.

2021. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

#7

Fogd fel, hogy nem áll mindenkin jól. Nem kellene ráerőszakolni embereket olyasmire, amiben nem érzik jól maguk. Nekem is trampli rönklábakat csinál a szép izmos csülkeimből, pedig a lábam azon testrészeim egyike, amire büszke vagyok, mert sok munkám van benne

2021. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a legtöbbje tüdőnadrág, így kifejezetten úgy néznek ki ráadásul, mint amit a tulajdonosuk egy ideges pillanatában jól felrántott és ami fent megjelent +10 centiként vesemelegítőnek, az alulról hiányzik. Röhejes egyszerűen.
2021. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hasonlóan tragikus egyébként a cipőválaszték is. Aprócskának tűnő, szolid kis cipőt nem is találok évek óta, csak a vászont. De abból is sokszor kilátszik a fél zoknim, olyan mély a kivágása felül. Tele a bolt ilyen nagy bunkó szarokkal. Komolyan mintha mikiegereket öltöztetnének
2021. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!