Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan választjak olyan...

Hogyan választjak olyan ruhadarabokat, amik kiállják a stílusváltozásim? 17 éves fiú.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy divatguru, lehet épp ezért is hozok gyakran rossz döntéseket. Csomó pénzt elköltök ruhákra, amiket aztán

fél-egy év elteltével nagyon nem érzek az én stílusomnak. Veszek egy őszi kabátot a megtakarított pénzemből, abban a pillanatban tetszett, aztán most, hogy ujra aktuális ,már úgy érezném magam benne mint egy papagáj. Egyszerűen bármit veszek, egy idő után mindig megutálom. Kikértem vásárlásoknál mások véleményét is, haverok, lány ismerősök de mind azt mondta hogy azt vedd amelyik legjobban tetszik, csak épp ezaz , eddig amik tetszettek egyik sem volt jó döntés...



2021. szept. 6. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ezt ugye a szűkös pénztárca miatt tettem fel, jó lenne ha nem kéne évente új ruhásszekrényt venni.
2021. szept. 6. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok, csak 50 évesen és nőként. Nekem azt tanácsolták, hogy vegyek klasszikus darabokat, és a kiegészítőkkel variáljak.
2021. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ha ilyen vagy, akkor azt is meg fogod unni amiket írunk. Mindenképp fekete-szürke-kék farmernadrágok örökösek. Ugyszint a pólók is. Bőrdzsekit/farmerdzsekit ajánlok még
2021. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!