Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet a mostani időjárásn...

Hogy lehet a mostani időjárásnak megfelelően öltözni?

Figyelt kérdés
Reggel, mikor elindulok 16 fok, 2 körül 28, akár 30 fok is lehet, a napnyugta közeledtével pedig ismét rohamosan lehűl, 13-14 fok simán van este. Nagyon nem tudom, hogy így mit vegyek fel reggelente, vagy túlöltözöm magam és összeizzadok mindent vagy pont megfagyok. Csajok, adjatok tanácsot, ti hogy öltöztök munkahelyi elvárásoknak és az időjárás viszontagságainak megfelelően?
2021. szept. 7. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Réteges öltözködés.
2021. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pulóver
2021. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira fázós vagyok, hogy sajnos reggel muszáj egy vastag, rövid átmeneti kabátot magammal vinnem. Alatta sima vékony blúz szokott csak lenni, azzal elvagyok napközben sőt most még sokszor estefelé is, mikor hazamegyek, nem veszem vissza a kabátot.


A dolgot az is nehezíti, hogy én bkv-vel járok, és bizonyos járatokon meg lehet fagyni, némelyiken meg kidőlsz a hőségtől, a jármű típusától és a vezető hangulatától függően.

2021. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeerintem reggel megnézi az ember, ki miben van a környezetében, és ahhoz mérten öltözik fel.
2021. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reteges megfejelve hatizsakkal pl, amibe belefer a plusz ruha. En igy elem tul az angol eghajlatot, ami feloran belul tobb evszak.
2021. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, így szerintem nem olyan vészes. Reggel szoknya, harisnya, napközben, ha melegem van, elmegyek mosdóba és leveszem. Felül kardigán, vagy vékonyabb kabát.
2021. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Ne marháskodjunk már, nyári meleg van. Rövidnadrág, poló novemberig az tuti.
2021. szept. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rövidnadrágban vagyok egész nap. Ha reggeli hidegben kellene elindulnom felvennék egy pulcsit amit aztán a táskában tárolnék délután.
2021. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kora reggel vékony kabát, kardigán, vékonyblúz/póló hosszú nadrág vagy szoknya,harisnya aztán a hatalmas táskába először a kabát aztán a kardigán süllyed el..


Rövid nadrágot nem veszek fel már.. reggel negyed órát kell várnom az átszállásra akkor megfagynék..

2021. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!