Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhaboltokat ismertek...

Milyen ruhaboltokat ismertek ami hasonlít a SHEIN-ra?

Figyelt kérdés

Szeretek kicsit különlegesebben öltözködni, bár nem olyan kirívóan, de túl egyszerűnek találom például a C&A-t. Rájöttem hogy nagyjából a SHEIN az én stílusom, sok ruhájuk nagyon tettszik.


Az a baj hogy csak rendelni lehet, én meg nem szeretek valamit úgy megvenni hogy nem próbálhatom fel elötte.(tudom hogy vissza tudom küldeni, de nem szeretem)


Tehát valami ilyesmi ruhaboltokat keresek elsősorban Pécsen vagy Budapesten és a környékükön, de igazából bárhonnan mondhattok.



2021. szept. 9. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Shein egy fast fashion üzlet ami a-tól z-ig minden fajta féle ruhákat árul . Így kicsit se szűkítetted le a stílusod . Menj el egy plázába és nézz szét az összes boltban az talán megegyezik a shein kínálatával . Bár ha shein árakon szeretnél vásárolni akkor kevesebb boltba fogsz bemenni .
2021. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Miben hasonlítson...?

Ha olcsó, etikátlan, silány minőségű hulladékgyárat keresel, bármelyik fast fashion tökéletes neked.

Tipikus különlegeshópihevagyok cuccokat árul pl. a sinsay cropp, house.

2021. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
H&M, Bershka, Sinsay
2021. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!