Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes e felmennem pestre?

Érdemes e felmennem pestre?

Figyelt kérdés

Az Outletben állítólag 70-80% Árengedmény van ez tényleg igy van ? Mert ha igen akkor gondolom cipőre is ugye? Venni akarok egy tépőzáras nike cipőt találok ott meg még pulcsit? ami márkás?

Fehérvári vagyok de csak ezekért mennék fel?

Érdemes téli öszi cuccokért felmenni vagy csak a nyári ruhákra vannak leárazások?


2010. aug. 31. 09:10
 1/4 Bocipók ***** válasza:
Ilyenkor sajna csak az előző szezon (nyári) van leárazva.
2010. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:S De kár
2010. aug. 31. 09:24
 3/4 Bocipók ***** válasza:
Érdemes benézni az Andrássi úton lévő Nike Store-ba mindig nagy leárazások vannak, cipő biztos lesz, pulóver nem valószínű, de jó cuccok vannak.
2010. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos a Nike, Adidas, stb. termékek nem nagyon szoktak 70%-al olcsóbba kerülni. Néha ki lehet fogni jobbakat, esetleg előző évi kollekciós darabokat olcsóért. Én tavaly a premier outlets centerben egy retro bokacsizmát vettem 7000 Ft-ért. Az eredeti ára 25 ezer Ft lett volna, és ez télen volt. Tehát ki lehet fogni jó akciókat, csak sajnos nem biztos, hogy megéri ezért pestig eljönni...

2010. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!