Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos, fekete koktélruhát...

Csinos, fekete koktélruhát mely üzletekben érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Láttatok valami szépet, viszonylag elérhető áron? Abszolút klasszikus, alak vonalát követő, enyhén térd feletti, fekete ruhára gondolok.
2011. nov. 2. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. nov. 2. 18:33
 2/7 anonim ***** válasza:
A Tesco F&F minden évben legyártja a kötelező klasszikus fazonú kis feketét, árban is jó, abszolút kifogástalan amúgy. Én most olyat szereztem, hogy wow!, képzeld el, hogy ilyen kimonó ujja van, de amúgy a klasszikus kis fekete, de nagyon elegáns, és különleges! Amúgy turkásztam, ezerkettőért asszem.
2011. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg h&m de a turi is egyjo ötlet:)
2011. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
juhuuu, köszi! majd meglesem akkor(:
2011. nov. 2. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ilyesmit keresek. A H&Mben nincs ilyen. Én túl sznob vagyok a turihoz meg a tescohoz is (igen, szabadon meg lehet kövezni). A neten a mango oldalán találtam, meg a peek and cloppenburgban is volt tavaly, oda akarok benézni majd.

18/L

2011. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
h&m-et én megnézném a helyedben, folyamatosan pakolják ki az árukat..én tavaly vettem ott,klasszikus kis fekete. 5000 forint volt..megérte, egy ilyen ruháért az szinte "semmi"
2011. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem csinos fekete koktélruha biztos van a csinos fekete koktélruhaboltban :D
2013. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!