Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem a rockpincéről egy...

Rendeltem a rockpincéről egy kabátot kb június közepén és még azóta sem jött meg, lesz ebből még valami?

Figyelt kérdés

Ez lenne az a darab:


[link]


Ráadásul akkor még akciós volt.

Még mindig azt írják beszerzés folyamatban.

Erre már ihatok hideg vizet?



2021. szept. 12. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívod fel a webshopot/írsz nekik emailt?
2021. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekik e-mailt, amiben részletesen vázolod a problémádat (persze rendelésszámmal együtt), viszonylag hamar válaszolni szoktak. Sajnos olyan már előfordult velem, hogy végül nem tudtak beszerezni egy adott terméket, de ezt maguktól nem közölték, vagy elfelejtették... Szóval tényleg érdemes neked intézkedned.
2021. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem.


Korábban már rendeltem egy ilyet:


[link]


Azt ugyan 1 hónap késéssel de küldték, gondoltam hátha majd ezt is kicsit később küldik.


Köszönöm a hozzászólásokat.

2021. szept. 12. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Jó drága cuccok.Azt hittem bőr,de sima pamut.Amúgy jól néz ki a kabi és a naci is!
2021. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi pénzt kiadni ilyen undorító kabátért, most komolyan? :D Ha nekem fizetnének, akkor sem venném fel.
2021. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ennyi pénzt kiadni ilyen undorító kabátért, most komolyan?"


Miért undorító?

Pont írni is akartam, hogy akár az összeg dupláját is sőt tripláját is hajlandó lennék kifizetni.

Csak hát gondoltam úgysem érdekel senkit.

2021. szept. 13. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Csak nézz rá és érezni kellene a szégyent. :D
2021. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg jól néz ki az a kabát, a naci meg főleg.

Ha Kérdezőnek futja rá, miért ne?? Stílusos, és tuti nem jön szembe vele az utcán minden harmadik ember egy ilyenben. Nekem tetszik! :)

Egyébként Kérdezőnek még annyit a kérdéshez, hogy nekem Rockpincével volt olyan tapasztalatom, hogy olyan ruha esetében, ami nem volt náluk készleten, emailt küldtek, hogy kb mennyi a beszerzési idő, es volt bizony, aminél 30napot írtak. De pontosan 30.napon fel is adták. Volt két hetes beszerzési idő is, az is megérkezett pontosan. Én rosszat mondani nem tudok rájuk.

2021. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy gondolod hogy ez a kabát megér ennyi pénzt akár kétszeres háromszoros árat is akkor menj el érte személyesen ne interneten szórakozzál.


Ugyanakkor előfordulhat az is hogy önkényesen törlik a megrendelésedet mert nem akarják neked akciósan adni.

2021. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na azota lett valami? En most rendeltem toluk egy pólót
2022. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!