Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Balance cipő mennyire...

New Balance cipő mennyire kényelmes és strapabíró?

Figyelt kérdés

Tetszenek viszont soha nem volt még..

Jelenleg ezt a Pumát hordom: [link]

Imádom mert kényelmes és bírja viszont a fehér részénél nagyon nehezen tisztítható mert szövet.



2021. szept. 13. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Későn válaszolok, de hátha hasznos lesz:

Nekem a NB életem eddigi legkényelmesebb cipője. Mintha felhőkön járnék, egyedül ebben bírom a hosszú (15-20 km-es) sétákat, az egésznapos állómunkát úgy, hogy nem vagy alig fájdul meg a lábam, pedig lúdtalpas vagyok. Ráadásul nagyon könnyű cipők, mintha semmi se lenne rajtam. És rohadt strapabírók is, nekem egy pár már lassan 4 éve megvan, városnézés, kisebb túra, állómunka murván mind volt már benne, de egyedül annyi baja van, hogy a belső bélés kicsit kezd szakadozni a sarkánál és már nem tudom szép tisztára pucolni (de ez a kettő nem a cipő hibája, én nem vigyáztam rá és mindig csak belebújok, nem fűzögetem, így hátul gyűrődik). Egyszóval imádom, 25 ezer volt anno, de ez az, ami abszolút megérte és biztosan veszek még, ha a meglévő megadja magát.

2021. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen neked az informatív választ! c:
2021. okt. 17. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!