Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki emlékszik a cipőboltokra...

Ki emlékszik a cipőboltokra Budapesten,amikben mindennap végkiárusítás volt?

Figyelt kérdés
Körülbelül 15 évvel ezelőtt ha sétáltunk Budapesten a belvárosban,kaptunk egy szórólapot,hogy végkiárusítás,-90% csak a mai napon.Bőrcipők 20ezer helyett csak 2 ezer forintért:)És még fél évvel később is végkiárusítás volt,nem akartak elfogyni a cipők🙂Sokfelé osztogattak végkiárusítás szórólapokat,Ferenciek terén,Blahán,Nyugatinál,Moszkva téren,Móriczon a körtéren,még Kispesten a határ útnál is.Vásároltatok valamelyik boltban cipőt?Elégedettek voltatok az árral és a minőséggel?

2021. szept. 13. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Vásároltam a cipőboltban ahol mindennap végkiárusítás volt
Nem vásároltam cipőt a végkiárusításos cipőboltokban
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vásároltam, de emlékszem rá :) CSAK MA! :))
2021. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz,hogy annyi cipőbolt volt.Ha cipőt akartam vásárolni,válogathattam a sok cipőbolt közül.És azt se felejtsük el,hogy a cipőbolt eladóinak is volt munkája,meg azoknak is,akik a szórólapot osztogatták.
2021. szept. 13. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél évig “leárazás van”, az valójában nem leárazás. :))

A legtöbb “akció” így működik ezer éve, ez egy nagyon jó marketingstratégia. Ráírják valamire, hogy “akció”, írnak az ár fölé egy nagyobb összeget áthúzva, és máris veszik az emberek, mint a cukrot. :))

2021. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%

"és máris veszik az emberek, mint a cukrot"

Helyesen: és máris veszik a nők, mint a cukrot

2021. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!