Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon milyen márkák...

Magyarországon milyen márkák népszerűek?

Figyelt kérdés
Női divatban akár táska, ruha, kiegészítők stb..

2021. szept. 19. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbb lányon (de fiún is) szinte csak Adidas és Vans cipőket szoktam látni. Még a DRK termékeket látom gyakran. Illetve asszem egyik osztálytársamnak Michael Kors táskája van.
2021. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm a választ :). DRK tetszik nekem meg a Vans.

Esetleg Louis Vuitton mennyire "népszerű" itt nálunk, vagy pont említetted a Michael Korst is akartam kérdezni amik így világmárkák úgy mond. Ezekhez hasonló mi van még?

2021. szept. 19. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Nem szoktam különösebben nézni, hogy miket hordanak mások, de talán még a Levi's-t és a Nike-t látom gyakrabban. Bár nekem inkább a Converse termékek jönnek be. A Vans szerintem már túlságosan is tömegcikk, szinte mindenki hord valami Vans márkájút, úgyhogy én már csak azért sem kedvelem ezt a márkát. Louis Vuittont még nem láttam, de lehet, csak én nem vettem még észre egyet sem.
2021. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Csak mert LV-t egyre többször kaptam mint ajándék de viszont senkin nem vettem észre max Michael Korsot, az gondolom népszerű itthon. Converse nekem is tetszik bár mostanra megszoktam a szivacs talpú cipőket és félek hogy abban is mintha betonon fogok járni kb ilyen a különbség. Szeretnék kicsit márkásan öltözködni mert mostanában kezdett érdekelni a divat világa, régen nem vonzott. Még a Calvin Kleint is néha látom elvétve. Üzleteket is láttam belőle.

2021. szept. 19. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a divat nem egyenlő a márkákkal. Inkább a stílus a fontos, nem az, hogy milyen márkajel van a ruháidon. Én ha márkásat is veszek, csak azért, mert tudom, hogy a gyártónak a termékeiben nem kell csalódnom. Mert ha egy noname kínai cipőt veszek, akkor az nem feltétlen lesz jó minőségű.
2021. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam olyan helyen, ahová valóban GAZDAG emberek jártak.

Ott, annak a rétegnek, ezek voltak a márkáik főként.


ÓRA: Rolex, Omega, Casio G-Shock,


RUHA: Hugo Boss, Tommy Hilfiger,


NAPSZEMÜVEG: Ray Ban, Gucci, Armani,


KOCSI: Porsche, BMW M, Mercedes AMG,


TELEFON: Iphone


Ez volt az átlag. Férfiaknál.

2021. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!