Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert nincs noknek jo ruha,fer...

Miert nincs noknek jo ruha,ferfiaknak meg kismillio?

Figyelt kérdés

Evek ota eszrevettem,higy bemegyunk egy botlbs a ferfi reszlegen akarhova nezek legalabb 10 nagyon -nagyon jo darabot latunk .Noi oldalra atterve csak rongyok es izlestelenebbnel izlestelenebb darabok.

Most mar oda is eljutottunk fellepek instara es a nok min ilyen boyfriend farmerban,kivilalnos topban,esetleg tiniknek valo cuccokban,vagy bumszli kb terepjaros cipokban pozolnak… annyira odegesit,hogy en aki szeretek ,szeretnek noiesen ,elegansan oltozni semmit nem talalok soha a boltokban.Bezzeg atlepek a ferfiak reszelgere azonnal ugy fel tudnam oltoztetni a parom,hogy leesne az alla akarkinek…

Csak kerdezem,higy ezt csak en erzekelem igy vagy mas is ugy erzi,hogy a noknek altaban rongyokat es izlestelen goncoket arulnak?hogy a noknek iszonyu nehez jol feloltozni ,mert nincs kb semmi hasznalhato?

Ha mas a velemenyetek akr linkelhettek is botlokat stb ahol szerintetek normlis dolgokat arulnak vagy kepeket izleses nokrol..

Koszi,jol esett kiirni magambol..


2021. szept. 22. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem egy átlagosan beszürkült, a kinézetre relatíve igénytelen, sörhas alkatú negyvenes vagy, akkor férfiként is nyugodtan átugorhatod a ruhakínálat 95 százalékát. Szerintem annyi a fő különbség, hogy a férfi részleg negyedakkora, így viszonylag hamar nyugtázhatod, hogy egy újabb bolt, ahova fölösleges volt bejönni.
2021. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Egyik barátnőmmel is ez volt a téma valamelyik nap :D

Sokkal jobb mintákat kapnak a férfi pólók, nagyobb is a választék a hordható ruhákból.

2021. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Rossz helyre jársz mert ahova én járok ott azonna találni szép elegáns darabokat.

Amúgy meg az hogy miben vannak az instán…ez a divat, változik és szerintem semmi gáz nincs vele de nem baj ha nem a stílusod.

2021. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Én múltkor kerestem átmeneti kabátot, mindenképp farmer vagy bőrkabátban gondolkoztam, végigjártam egy tucat üzletet, ebből kettőben találtam egyáltalán, de ott is egy fazon volt ami nem is tetszett...ezzel szemben női részlegen 20 féle dzseki...nem tudom miről beszélsz.
2021. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert szar helyen keresed, azért.

Lehet, hogy neked a francia konyha remekművei kellenek, de ha mindig az olcsó street food kajáldákba mész be, a kismillió+egyedik étteremben se kapod meg.

Most értelmezd ezt a ruhákra. Ha az a bajod, hogy nem jó a fast fashion, akkor te nem ott akarsz vásárolni. De akkor miért oda mész be?


Arról már nem is beszélve, hogy ha elegánsabb ruha kell, akkor férfiaknál az még mindig kizárólag az ing, öltöny, nyakkendő szentháromság, nőknél meg sokféle lehetőség van.

Casualban meg azt hordasz, amit akarsz, csak van EGY üzlet, ami jó neked.

2021. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!