Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hátitáskát tudnék...

Milyen hátitáskát tudnék hordani irodai viselethez?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen irodai viselet (kb smart casual és business casual) a dress code. Szeretnék egy táskát, amibe belefér egy üveg víz, két doboz étel, meg az alap dolgok, tehát az átlagos női táska méretnél nagyobbat. Fontos lenne kényelmi szempontból, hogy hátitáska legyen. Milyen keressek, ami belefér az irodai viseletbe? Akár típust, akár képeket is szívesen veszek.

23N


2021. szept. 27. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem bármelyik hasonló táska tökéletes. Egyébként több fér bele, mint amilyennek kinéz némelyik.

2021. szept. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

"irodai viselethez"

Irodában úgysem viselsz semmilyen hátitáskát, munkába menet pedig nemigen figyelik, milyen ruhában vagy.

2021. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bőr. Elegánsabb fazonú, letisztult. Pl.: [link]
2021. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyesmiket hordanak:


[link]


Persze nem kell h Michael Kors legyen, hasonló fazonból rengeteg olcsóbb táska van

2021. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek a cukimuki kis női hátizsákok kb semmire nem jók, nemhogy alap dolgok, laptop, víz, kaja egyszerre benne legyen.

Úgyhogy én egy kankent hordok, abba szűkösen belefér minden. Nem érdekel különösebben kinek tetszik vagy sem, egyszerű fazon és van mindenféle szín. Úgysincs rajtam egész nap, ahogy már írták.

Férfi kollégák zöme is decathlonos meg hasonló sportos

vagy műbőr hátizsákokkal jár, utcán is ezt látom. Az aktatáska már ott se elvárás, akkor a nők miért hordjanak retikült?

Esetleg valami rolltop, rains táskák? Azok egész nagyok és van műbőr is.

2021. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

#1 nekem az ilyesmikkel rossz tapasztalatom van, a súlyt nem bírják, hamar elenged a "kantárja"

#3-4 ez nekem nagyon pici. egy víztől és esernyőtől megtelik, nemhogy pénztárca, uszis dobozok, zsepi, kézfertőtlenítő stb elférjen

#5 köszi, a rolltop jó ötlet mert ha nicns megtömve "cuki", de bármikor megtömhető ha a szükség úgy hozza

2021. szept. 27. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a kérdés hogy "irodai viseletet" akarsz vagy nem.

Business casual, smart casual, stb.

Hogy fontos-e a stílus vagy a divat.

Illetve hogy melyik a fontosabb a kényelem vagy a praktikusság, illetve hogy milyen a napirended.

Persze ha nem fontos a divat mehetsz Decathlonos táskában is.

Tök jó a rolltop is, de ha mondjuk mindennap elmész kávézóba egy fontosabb ügyféllel, ott rakosgatni a nagy táskát, elég idegesítő (tapasztalat)

Ha amúgy is BKV-val jársz, és az a cél h minél több cucc beleférjen, és ahogy beérsz az irodába bedobod egy szekrénybe... akkor valóban akármi jó.. kb az első hátizsák amit meglátsz egy boltban.

2021. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ügyfelekkel nem fogok érintkezni, és igen, 45 perc bkv az út oda és vissza is

fontos hogy stílusos legyen, de elsősorban praktikus (tehát háti, beleférjen az uzsi és ha épp kell akkor egy pulcsi is)

2021. szept. 28. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Kanken hátizsákom van, abba minden belefér amire szükségem van. A szürke szövet számomra elég kompromisszum, elfogadhatóan néz ki egy irodai viselethez is. (Akinek nem tetszik, az fuvarozhatja a holmimat helyettem, én meg járok retiküllel. :D )
2021. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a Kanken brutálisan túl van árazva, ahhoz képest hogy milyen igénytelenül néz ki. Persze mivel divatos, fel lehet venni (még gumicsizmában is látok nőket irodában, merthogy divatos) ennek ellenére valami elegánsabb, stílusosabb darab sztem jobban megy az irodai (elegánsabb) viselethez.
2021. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!