Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú ruhát ajánlotok...

Milyen márkájú ruhát ajánlotok egy olyan embernek (jelen esetben férfi), aki pénzes, de nem akarja ezt kifelé mutatni, azonban viszonylag olcsó ruhát sem akar vásárolni?

Figyelt kérdés
Én például a Lacoste-ra gondoltam. Minőségi, illetve elég visszafogott stílusúak, legtöbbön csak egy picike krokodil jelzi, hogy milyen márkáról van szó. Milyen márkák vannak még, amelyek ehhez hasonlóak?

2021. szept. 28. 11:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%

hilfiger, gant, ralph lauren, massimo dutti stb.

mondjuk akinek van szeme hozza, az pl. pont kiszurha ezeket a kis lacoste meg hilfiger logokat es latja, hogy ‘draga’ cuccokrol van szo.

2021. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hugo Boss,Hilfiger.Azokat vedd, amiken nincs vagy kicsi a márkajelzés.Ezek még nem is luxus árkategóriás ruhák.
2021. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, de mégsem olyan, mint amikor ordító betűkkel ki van írva, hogy Nike, Adidas stb. Elég gagyi hatást kelt egy bizonyos szint felett.
2021. szept. 28. 11:28
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
5.11
2021. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#2


És azok minőségben is jók, vagy csak a nevük miatt tartoznak abba a kategóriába, amibe? Mert a Lacoste-ról tudom, hogy jó minőség.

2021. szept. 28. 11:30
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez ilyen kamu burkolt dicsekvő kérdés akar lenni.Ugyan már...Pont a Lacoste a visszafogott amin nem látszik az ára?Valóban kicsi a legtöbb cuccukon a márkajelzés, de az mindenkinek kiszúrja a szemét.Még a 87 èves nagyanyám is tudja mi az, mennyibe kerül.Mondom ezt úgy, hogy nekem is van Lacoste cipőm pl, de azért vettem, mert tetszik.Nem azért, hogy viszonylag sokat költve eljátszam, hogy csóró vagyok.
2021. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
5 Szerintem jók.De ha van pénzed kit érdekel?Vegyél belőle, ha nem tetszik,majd nem veszel többet.
2021. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#6


Nem tudom, miért kell ennyire bemérgesedni. Nem tartozom senkinek magyarázattal, elnézést.

2021. szept. 28. 11:33
 9/25 A kérdező kommentje:

#7


Akkor megnézem őket, köszi a tippet.

2021. szept. 28. 11:34
 10/25 A kérdező kommentje:

#6


Ugyanakkor várom azon márkákat, amiken egyáltalán nincs semmi logó, írás.

2021. szept. 28. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!