Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon van valami...

Magyarországon van valami olyan bolt ahol techwear és ehhez a stílushoz hasonló ruhákat lehet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a lényeg, hogy szeretnék összedobni egy ilyesmi szettet: (valójában többet is)


[link]


És nem tudom hogy van-e Budapest környékén olyan bolt ahol árulnak ehhez hasonló ruhákat.

Online boltokat is néztem, az MXDVS-en vannak olyan ruhák amik nagyon tetszenek mint pl. ezek:


[link]


[link]


csak ezek elképesztően túl vannak árazva.

A Techwear club-ról olyat hallottam, hogy rossz az anyaga a ruháknak, illetve a méretek nem egyeznek meg az oldalon leírtakkal.

Akkor néztem még a Nevstudio-t, erről viszont nem hallottam se jót, se rosszat, szóval ha valaki rendelt már innen akkor megköszönnék egy véleményt.

Esetleg ha van még valami megbízható oldal ahol a termékek is jók, akkor azt is szívesen meghallgatom.


De valójában annak örülnék a legjobban ha valaki tudna mondani egy Budapesti üzletet, (ha van ilyen) mivel a rendelésnek nem vagyok nagy híve.



#darkwear #MXDVS #Techwearclub
2021. szept. 30. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Taktikai felszerelésnek hívják, dugig van az ország katonai boltokkal ahol csak ilyeneket árulnak.
2021. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!