Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű és fazonú Jordant...

Milyen színű és fazonú Jordant érdemes venni, ha?

Figyelt kérdés

Rengeteg kabátom van és hordom is felváltva őket ősszel is és télen is. Talán ami a legnehezebben kombinálható de az őszi/téli időben alapdarab nálam mert meleg, kényelmes stb, stb.

Az a szürke szövetkabátom, mustár színű télikabátom amin fehér szőr van ( [link] ilyesmi) illetve van egy kis dzsekim ami púder rózsaszín/babarózsaszín színű ( [link]


Milyet vennétek, hogy mindennel jól kombinálható legyen? Vagy melyik az a kettő amelyik fixen megállná a helyét ilyen színesebb kabátokkal, minden stílusban. (szövetkabátos, elegánsabb illetve sportos, melegítős/farmeres dzsekis szett)


Lány vagyok🙄



2021. okt. 3. 20:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

2. Link

[link]

Bocsi - bocsiii, remélem mostmár jó lesz

2021. okt. 3. 20:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket én ajánlanék:

Crimson tint

Barely rose

Black arctic pink

Bright citrus

Digital pink

Tan gum

Pink quartz

Barely orange


Az ilyen Carbon Fiber All Star, Light Smoke grey, Zoom Racer blue vagy Chicago kicsit unalmasabbak de az fixen jó mindenhez.

Ja és hiába kék az UNC patent leather az tuti befutó.

Már ha egyántalán1-t akarsz mert azért sok Jordan van csak ugye aki nincs otthon benne az inkább arra asszociál rögtön

2021. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és fazon a 1 hogyha nem csak az jön szóba. Azon belül vagy mid vagy high de inkább mid. A low az szerintem felejtheto. Aztán ugye a 1 zoom vagy retro-k is jól néznek ki.
2021. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Húú nem tudom, én annyit mondok hogy nézz szét a stockx-en és amít megtudsz fizetni, az legyen, mondom úgy hogy srácként én is ilyen variálásokba esek bele, hogy egy felsőhöz, milyen cipő megy, csak én kitérek arra is hogy a fő szín mellett, mi a második szín, pl piros fehér kombó felsőben, és cipőben.


[link]


Ha kérdésed van üzenetben írhatsz.

2021. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kösziii! 😍

Igen, ezt írhattam volna.. A Jordan 1-en kívül tetszik a 3,4,5,6,8 és a 11-es is.

2021. okt. 3. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. Amit #4 mond az igaz. Egyrészt semilyen cipőt nem kombinálunk csak úgy de hát a Jordan 1-oknál ez triplán igaz. Minden szín és árnyalat legyen nagyon ott mert különben elveszti a ,,varázsát” az egész. Mármint ez is csak cipő de ez mégis több. Vagyis nekem. Én soha nem a ruháimhoz vettem Jordant hanem a Jordanhez vettem ruhát. Persze nem csak azt hordom (bűn is lenne széthasználni) szóval nem olyan sokat. Szóval ne hagyd hogy a ruháid korlátozzák a lehetőségeket úgysem fogod azt hordani mindig (azt meg ne tudjam). És ne kombináld csak úgy:)))
2021. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4 nagyon köszi neked is!☺️😗

Ne is monddd...😂🤦🏽‍♀️ Én ugyanez, mindenre odafigyelek de az már részletkérdés😝😅


Mentek a zöldek😁

2021. okt. 3. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Semelyiket. Rohadt unalmas, hogy minden 2. emberen ez van.
2021. okt. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 hát nem is tudom de pl. egy olyan Jordant sem ami nekem van nem láttam még máson pedig városban élek és sok helyen járok. Persze ha a tömeg Jordant veszed akkor igen de vannak nagyon szép különlegesek amivel nem találkozol minden nap.
2021. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is városban élek és sok, különböző helyeken is megfordulook de ígyis csak elvétve egyet-egyet látok :)

"ha a tömeg Jordant veszed akkor igen de vannak nagyon szép különlegesek". Felénk a "tömeg" különleges, a különleges pedig igazán extra és luxus😅😆

2021. okt. 4. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!