Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet átvenni a...

Miért nem lehet átvenni a csomagot az Árkád Sinsayben?

Figyelt kérdés

Nektek sem engedi?

Csak a Corvint dobja fel lehetőségként a csomag átvételére.



2021. okt. 5. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az szép...:D Nekem meg hetekig a Corvint nem engedte megjelölni. Nem tudom mi lehet mögötte, de én arra gondoltam, hogy nagyon közkedvelt üzlet lett a Corvinos, bármikor megyek ott kígyózó sor van (akkor is, mikor más üzletek gyakorlatilag panganak). Szerintem a rendeléseknél is ez lehet. Én csomagom is 10 percig keresték a rengeteg zacskó közül és lehet lett ilyen limit, hogy ha oda túl sok a megrendelés, már nem lehet oda rendelni. Én erre gondolok, de valaki javítson ki, ha tudja a valós okot. :D
2021. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet hogy van limit.

Másnap már engedte odaküldeni, csak addigra természetesen nem volt ami kellett volna.

Minden öt perc alatt fogy el (a normális méretek...)

Na mind1

Amúgy nekem is múltkor kétszer kellett visszamenni hogy megtalálták e végre a csomagom,addig próbáltam a többi ruhát :)

2021. okt. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!