Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorkó cipokrol vélemény?

Dorkó cipokrol vélemény?

Figyelt kérdés

Elégé olcsóak.

Jó minőségűek?


2021. okt. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ne vegyél,elszakad 1 hét után.
2021. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem besárgult.
2021. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is hamar tönkrement sajnos. :(
2021. okt. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Az enyém több, mint két éves, de tökéletes állapotban van. Úgy tűnik, szerencsésen kifogtam egy jó minőségű darabot.

Időnként bedobom a mosógépbe, és utána újra hófehér is lesz. :D

2021. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem annyira nem olcsók, esetleg ha valamelyik akciós, pl webshopjukban látom mérethiányos vagy régebbi modellek eléggé elérhető árra le vannak árazva. Nemrég vettünk DRK cipőket, olyanokat amik zártak, ne ázzanak be, egy nőit 18.000 Ft-ért és egy férfit 22.000 Ft helyett akcióval kuponnal stb 12.000-ért. Mindkettő ég és föld pozitiv értelemben a régebbi cipőinkhez képest, mintha légpárnán járnánk. A férfi WATERPROOF jelölésű, azaz elvileg tényleg vizálló, ami nem tetszik az az, hogy gyárilag túl hosszú a cipőfűző, amit hozzá adtak. Szerintem jó márka, én pl a NIKE cipőkben csalódtam, több is volt, nem voltak annyira kényelmesek. Legközelebb is DRK-t veszek.
2021. okt. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!