Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, jelenleg mennyire...

Lányok, jelenleg mennyire divat rövid haspólót hordani csípőnadrággal? F

Figyelt kérdés
Itt valakitől azt olvastam, a 2000-es években nagyon elterjedt volt.

2021. okt. 10. 12:39
 1/5 Metionin ***** válasza:
76%
Jelenleg magasderekú nadrággal hordják.
2021. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én nem magasderekúval hordom. Igen, ez a 2000-es években volt nagyon divat. Nekem sose volt mit szégyellnem a hasamon, tehát én csípő nadrággal és szoknyával viseltem és viselem is.
2021. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Valóban 2000-res évekbeli. Személy szerint nem bánom, hogy bejöttek a magasderekú nadrágok ("hónaljgatya" gúnynévvel az ellenzőktől), mert legalább a derekat melegítik.

Ezen kívül sokaknak jobban is áll, hogy kicsit így megnyúl a lábuk optikailag.

2021. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akik haspólót hordanak, mennyire tudják bevállalni a csípőnadrágot is?
2021. okt. 10. 14:00
 5/5 Metionin ***** válasza:
74%

4. Hát, nekem arról mindig Britney jut eszembe fénykorában :D

A csípőgatyát személy szerint mindig is utáltam, évekig nem volt egy rendes gatyám, amikor az volt a divat. A másik, hogy szerintem egy csípőgatyához kicsit hosszabb crop top illik, mert amikor valakinek a teljes hasa kint van, az nekem sok lenne. És mivel a hasam felső része szerintem szebb, mint a köldök környéki/alatti rész, nekem a magasabb (nem tüdő) derekú nadrág a rövidebb haspólóval jön be. Vagy csak ptsd-m van az osztálytársaimtól, akik rövid felsőt hordtak csípőgatyával és az úszógumijuk folyamatosan kint volt a 2 között :D

2021. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!