Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát húzzak fel egy...

Milyen ruhát húzzak fel egy fotózásra? Ehhez szeretnék outfit, szett ötleteket! A többi lent. :)

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány vagyok. Portré fotózásom lesz, ajándék. Nem igazán tudom, hogy mit kéne felvennem. A divatos, elegáns, de kicsit merészebb vonalon mozgok, de bármilyen ötletet meghallgatok/nézek szívesen.

#ruha #divat #fotózás #szett #Portéfotózás
2021. okt. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Műtermi vagy szabadtéri?
2021. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Műtermi
2021. okt. 12. 06:16
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

1.Mondjuk vegyél fel egy bő farmert és egy testhezálló pólót. A nadrág érjen a derekad fölé egy kicsivel és ott legyen szűk. A pólót díszíthetik gyöngyök vagy apró strasszkövek is. Szolíd de szél sminkkel.

2. Egy egyszerű poló (ha lehet felirat ne legyen rajta inkább vagy sima vagy csillámos legyen) és vegyél fel hozzá farmerdzsekit egy tüllszoknyával. Ehhez jöhet kicsit merészebb smink is és a cipő lehet magassarkú.

3. Sportos testhez álló nadrág, feliratos póló és sportcipő. Kétoldalt parkettába fonott hajjal. Szerintem ehhez az öltözethez illik legjobban az erősebb smink.


Ha kiegészítőt veszel, akkor legyen mondjuk karkötő/fülbevaló. Ha csillámos a ruha, akkor ezek szolidak legyenek, de ha a ruha sima akkor csilloghatnak.

Ha kell még segíteni akkor írj bátran! ;)

2021. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a ruháidat vedd fel amiket imádsz, és jól is állnak rajtad, mert magabiztos leszel bennük :D

Érdemes esetleg rákérdezni hogy milyen hátteret használ a fotós és azt a színt elkerülni.

Valamint az apró kockás/egyéb mintás ruhákat kerüld el, a fényképezőgép nem szereti :D

2021. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fotózáshoz én inkább valami elegánsat szoktam, egy egyszínű blúz pl. megteszi. Persze ha világéletedben csak kapucnis pulcsit hordasz, akkor vedd azt.
2021. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az első szettem megvan :D

Egy bőrnaci, top és egy fehér ing.

De a másodikat még mindig nehéz kitalálni. Bodyra gondoltam, de az túl merész önmagában.😅

2021. okt. 12. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia,az outfit több dologtól is függ : a fotós stílusa, lesz e díszlet, ha lesz akkor milyen, vagy csak egyszínű háttér. Mindenképpen érdemes egyeztetni a fotóssal,illetve lehet hogy érdemes lenne igénybe venni egy stylist segítségét is. Abban egyetértek, hogy az apró mintás dolgokat kerüld. Bodyt, ha szeretnéd nyugodtan, hiszen neked lesz ajándék fotózásod :)
2021. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!