Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tesiórán milyen szinü volt a...

Tesiórán milyen szinü volt a tornadreszs?

Figyelt kérdés
Meg volt határozva vagy lehetet választani?
2010. szept. 2. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a tanárnő elég szigorú és nálunk kötelező tornadresszben lenni. Mindig a világos kéket kéri lányoktól is és fiúktól is, de nem baj ha veszünk fel fölé egy fehér polót. Általában aki kinőtte az tovább adja az osztályban és nem kell másikat venni mert akkor négyezer forintba kerülne az új. :$
2010. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

általában kék volt, de nekem pl télen sárga volt. anno:)

nem tudtam hogy még ez megy:D

2010. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk a piros kötelező :D
2010. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első sulimban piros volt és a másodikban pedig kék kellett :)
2010. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiúknak tornadressz ??? Mi a frász ?


Amúgy nálunk fekete kellett, de lehetett venni hozzá hosszú gatyát és pólót.

2010. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem fekete volt!
2010. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiuknak is kellett tornadressz???

Nálam általánosba meg volt szabva alsóba hogy pirosnak kellett lennie, felsőbe kéket várta el a tanár de lehetett piros is ha az még használható volt. Gimiben is kellett 9-10. be de akkor mind1 milyen színben és vehettünk rá nadrágot, Nekem akkor volt fekete hosszú ujjú :) szerette mert kényelmes volt.

2011. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk még kellett fiúknak.. Kb. 1986-ban fekete kantáros tornadressz. Olyasmi mint a csajoké, fekete piros vagy kék oldalt 2fehér csíkkal mint a birkózódressz, elasztikus műszálas szoros passzos. Jó volt, szép meg minden csak mindig begyulladt a combomnál ha megizzadtam benne és kidörzsölte a bőrt.
2016. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!