Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egy sportosan elegáns...

Milyen egy sportosan elegáns férfiviselet most, a 2020-as években?

Figyelt kérdés

40-es évei második felét taposó férfi vagyok, rámjött a stílusválthatnék. Nehéz helyzetben érzem magamat, mert egyelőre nem azok jönnek fel, hogy mi tetszik, hanem az, hogy mi nem.

Régen hordtam elegáns ruhát is, voltam zakós-inges, aztán pólós farmeros, majd mindenre ráunva elkezdtem kifejezetten sportosan öltözni.

Szerencsémre a munkám nem kötelez, nem járok üzleti tárgyalásokra, munkahelyen egyenruhát (gyakorlót), illetve bevetési ruhát hordunk, tehát csak a magánéletemre keresem a megoldást.


A túl konzervatív, "krágokó modorossággal nyakkendőt igazgató" stílus nem jön be. A mai "kötelező" hülyegyerek imázs: szemeteszsák frizura, szakadt farmer, bokavillantós titokzokni hosszúnadrághoz, ez sem jön be.

A melegítőnadrágos, sportcipős vieseletet most kezdem megunni, annál valami színvonalasabbra vágyom, ám a laza, lezserség, könnyedség továbbra is fontos lenne. Szerencsém, hogy jók az anyagi körülményeim, úgyhogy ha nem is pénzszórva, de önmagában nem probléma egy-egy igazán minőségi darab beszezése sem. Ha felteszem magamnak a kérdést, hogy mit szeretnék kisugározni a külsőmmel, van-e státusszimbólum igényem, vagy bármi egyéb, akkor azt mondanám, hogy tehetős, de nem hivalkodó, elegáns, de nem pénzügyikonzervatív, sportos, de nem sportolós imázsra vágyom. No, ha valaki bele tudja magát ebbe érezni és van jó ötlete, megköszönöm, ha nem tartja magában. Akár konkrét gyártók, konkrét modelljei is érdekelnek.



2021. okt. 15. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Bőr loafer Vass cipő, egy elegáns farmer és egy elegáns pulover most télen.

Katona vagy ?

2021. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem is rossz. Egyébként tűzoltó vagyok, de ezt a témát csak azért kevertem bele a kérdésbe, hogy jelezzem, kizárólag a magánélet szempontjai szerint érdekes az öltözködés.
2021. okt. 16. 07:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek neki félmilliós Vass-cipő?
2022. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!