Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek fiúként hordhatok...

Szerintetek fiúként hordhatok itthon leggingset?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 02:21
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
97%
Otthon szerintem igen.
2021. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra ? Otthon mást nem is hordok heteró 25 évesként... A barátnőm sem szól bele, utcára is vehetsz fel nyugodtan, a nők is vesznek, de ara vigyázz, hogy a nőkre és férfiakra is vonatkozik, hogy utcán hosszabb felsővel szabad csak viselni !
2021. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra szerintem alapból bármit hordhatsz, ami tetszik, vagy amit kényelmesnek tartasz. Ha azok az emberek, akik Veled egy lakásban laknak, bántanak, elítélnek a ruházkodásod miatt, fontolóra venném a helyedben az elköltözést.
2021. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt olvasható elég sok fiú hord leggingset, többek között én is pedig én már 40 vagyok de nagyon kényelmes nagyon sokat hordok leggingset, először csak átmeneti hideg időszakban hordtam a nadrág alatt, de most már simán hordom itthol is pólóval akár, mert nekem kényelmesebb bármi másnál, a feleségemet egyáltalán nem zavarja.
2021. okt. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendszeresen viselek legginget van pamut de van lycra és bőrhatású is utcára is felveszem fontos a kényelmi szempont. Viseld bátran ne azt nézd mit mondanak hanem hogy neked mi a kényelmes. Eleinte engem is meg néztek de nem érdekelt.40+ffi
2021. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam viselni otthon és utcán is egyaránt. Pedig 100%-ban heteró vagyok :D Eszméletlenül kényelmes, hidegben melegen tart sportolásnál (pl. futásnál, bicajozás, sétálásnál). Nekem ADIDAS LEGGINGS 3 STR TIGHT leggings nadrágom van, simán kimerek menni vele az utcára, eddig senki se szólt érte, még legbelekötősebb boomerek sem. Akár rá is húzhatsz rövid nadrágot.
2021. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Rövidnadrágot ne húzz, az úgy gagyi, max amíg szokod az érzést az első 1-2 alkalommal, csak aegy sima hosszabb felső, aztán kész. Egy másik kérdés alatt pont ezt írta egy lány:"Tőlem aztán rohangálhat a nő férfi ruhában, és fordítva is, marhára nem érdekel. Ha valami tetszik megnézem, elismerem, ami meg nem az meg nem az én dolgom."
2021. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem való a leggings fölé rövid nadrág.

Rövid nadrág csak akkor kell ha harisnyanadrágot veszel fel.

2021. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a műbőr leggingsemet szoktam szaggatott rövidnadrággal hordani. Eléggé kitágítottam már rajta a lukakat és muszáj aláhúzni valamit, de szerintem jól néz ki így.

De simán felveszem a leggingset magában is, alsónadrág minden egyéb nélkül, jelenleg ez a legkényelmesebb nadrágom. Mondjuk kezd hideg lenni hozzá, hogy magában hordjam.

25/F

2021. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenkor is simán fel veszem a leggingset, mondjuk ha esetleg még is megyek valahová akkor veszek alá egy vastag pamut harisnyát, és meg van oldva.
2021. nov. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!