Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy mikor van leárazás a Zarában, a Bershkában és az Orsayben?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget mindenkinek! :)
2010. szept. 2. 19:38
 1/5 ef ***** válasza:

Évente kétszer van leárazás minden ilyesmi boltban (Zara, BSK, H&M stb.)

A téli az dec.27-én kezdődik és amig a készlet tart, de úgy február végéig.

A nyári pedig júni végén-július elején kezdődik, és szept. elejéig tart. Szóval pont most lett vége, de még láttam ilyen utolsó darabokat néhol.

2010. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. szept. 7. 18:40
 3/5 anonim válasza:
Az Orsay-ben elég gyakran van leárazás,szerintem érdemes 3-4 hetente benézni!
2010. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, mostanság ér/ ért véget mindenhol, ha még benézel ezekbe az üzletekbe talán találsz valamit.

Főleg, mert idén korábban kezdték, pl. Zara, Bershka mindig utolsónak kezdi július második felében, de idén ők is a megszokottnál kb. 2 héttel előbb kezdték, valószínűleg a hülye időjárás miatt (mert ugye emlékeztek júniusban esők, árvizek voltak, júliusban is többet hordtunk pulcsit mint bikinit).


Orsayben mindig van SALE rész ahol vannak leárazott cuccok, de ezek inkább csak olyan 20-30%-kal leárazottak, többnyire utolsó darabok és főleg vagy kis vagy nagy méretek.


H&M-ben már rég befejeződött a leárazás, már úgy kb. 1 hónapja, ott az utolsókat úgy szórták ki, hogy a leárazottakból is 1-et fizet 2-t kap akciót csináltak (nem tudom milyen volt, csak barátnő mondta, nem voltam)

2010. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike :)
2010. szept. 13. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!