Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ajánljátok a Dr...

Mennyire ajánljátok a Dr Martens bakancsokat? Megérnek körülbelül 80 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyről hallom, hogy borzalmasan kényelmetlenek. Ti mit gondoltok erről?


(Majdnem mindennapos használatra szeretném)



2021. okt. 22. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Sejmennyire , sznob fos mind , Cult márkával egyetemben .
2021. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az elején azok, de miután betöröd őket, nagyon kényelmesek.
2021. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Az elején valóban azok, de később már oké. Nálam a strapát is bírják, túrázni is voltam már benne. Akciót ki lehet fogni, akkor talán emészthetőbb az ára, egyébként sajnos ennyi, főleg a forint romlásával...
2021. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Csakis ajánlani tudom. Nekem 3 is van sosem csalódtam benne. Persze az elején óvatosan kell használni egy ideig csakis kis távokat szabad megtenni benne mert feltöri a lábadat és elég kényelmetlen lehet amíg be nem törik.

Utána keresve se találsz ilyen típusból kényelmesebb bakancsot elvégre erről lett híres a martens anno.

Nem véletlenül van a címkéjén airwair with bouncing soles.

A másik, hogy a martens szinte mindenkin jól áll és rengeteg féle öltözködési stílusban belepasszol ami a többi márkánál nem ilyen egyértelmű.

Ja és nem csak a 1460-as létezik rengeteg fajtát kiadtak az évtizedek során amit mai napig gyártanak

2021. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
97%
Én szeretem de mióta ilyen drága, nem tudom hogy megéri-e az 50-80 ezret. Én még 25-ért vettem anno.
2021. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Megéri.
2021. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, egyik kérdés alatt én olyat kaptam érte hogy ezt le mertem írni... De azért megint megkockáztatom. Nekem 1 év alatt tönkrement... Vigyáztam rá, ápoltam, teljesen normálisan használtam. Lakkbőr volt. A lakkos fényes dolog darabokban lejött az egész elejéről 1 év alatt. Mondanám hogy lehet, hogy a sima, nem lakk biztosan jobb, de az első télen semmi baja nem volt, tavasszal elraktam, ősz közepén elővettem, télre mint mondtam darabokban lejött a lakk réteg, és minden lépésemkor cuppogott, nyikorgott a talpa, de olyan hangosan, hogy mindenki engem bámult akárhová mentem. Nekem nagy csalódás volt, a 20 ezer forintos Dockers bakancsomnak bezzeg 3 éve semmi baja... (Itt most légyszi ne szedjetek szét) :D
2021. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak az a baj, hogy olyan dolgot fikazol amit millióan imádnak de természetesen vannak ellenérvek ami nem revelans
2021. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

#7

Szerintem sem éri meg, sőt, egyik ormótlan divatbakancs sem. Viszont valódi bőr cipőt/csizmát/bakancsot ápolni kell. Szezonon kívül is 1-2 havonta, különben kiszárad a bőr és pontosan olyan tüneteket produkál, mint a tiéd.

2021. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

60-70-ért nem, nem éri meg, mostanában már nem olyan jó minőségű, mint régen. Tömegcikk lett, sokkal gagyibb a minőség, az ára meg csak kúszik felfelé.

Nekem mindig van 2-3 pár martensem, mert ettól függetlenül szeretem, de legutóbb volt amikek két év alatt szétment a talpa, pedig a felsőrésznek nem volt semmi baja, én nagyon körültekintóen ápolom a bórcipóimet.

Ja, amúgy érdemes egy jó szilikonos talpbetétet tenni bele.

Answear meg Aboutyou oldalakon érdemes szétnézni, kuponokkal és leárazásokkal kombinálva jó áron lehet kifogni, legutóbb 30-ért vettem egy párat.

2021. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!