Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszaveszik így is a kabátom...

Visszaveszik így is a kabátom Bershkábam?

Figyelt kérdés
Kaptam egy télikabátot egy hete de nem elég vastag. Szeretném levásárolni másikra. Az ár címkét leszedtem róla, az nincs meg, de a blokkja megvan. Így is visszaveszik?
2021. okt. 23. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szóval hordtad egy hétig és most visszavinnéd? Próbáld meg, de ne számíts sok sikerre.
2021. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki hordta egy hétig te okoska 😂🤌🏻
2021. okt. 23. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol igen van ahol nem, ezt a boltban tudják megmondani
2021. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A boltban nem fogják tudni, hogy te egy héten át egyáltalán nem hordtad, okoska. Ha nem látszik rajta semmiféle nyoma a hordásnak, akkor talán visszaveszik, de üzletben vásárlásnál nincs 14 napos elállási idő meg ilyenek.
2021. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap vittem vissza egy dzsekit Bershkába rossz méret miatt. Ha megvan a blokk, simán kicserélik, én is hordtám néhányszor, de ha nem látszik rajta, akkor nincs vele gond.
2021. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!